Черговий тарифний шок: У Кличка готуються на 20% підвищити вартість гарячої води і опалення

У "Київтеплоенерго" запевняють, що тарифи зараз економічно необгрунтовані, а ще кияни почали економити на опаленні
 

Черговий тарифний шок: У Кличка готуютьс…

 

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на відповідний проект підвищення тарифів від "Київтеплоенерго".

Зокрема, у комунальному підприємстві стверджують, що діючі тарифи на гаряче водопостачання та централізоване опалення менш ніж на 80% забезпечують відшкодування собівартості послуг. Крім цього комунальники нагадують, що з 1 травня на 15% підвищується вартість газу.

До того ж у "Київтеплоенерго" скаржаться, що на 14% зменшився річний план з виробництва теплової енергії. Тут комунальники в усьому звинувачують погоду, адже за останні п`ять років спостерігається тенденція з підвищення температури повітря під час опалювального сезону, а це впливає на розрахунок тарифів. Крім цього у багатьох будинках встановлено лічильники на опалення, а це також знижує рівень споживання теплової енергії.

Усе це вкупі, вважають комунальники, призводить до того, що потрібно підвищувати тарифи на опалення та гарячу воду. Тому у "Київтеплоенерго" планують з 1 травня підвищити вартість гарячої води більш ніж на 20%. Якщо зараз за один кубометр гарячої води кияни сплачують 97,89 грн., то після підвищення тарифу вони будуть сплачувати вже 117,17 грн.

Також комунальники планують підвищити тарифи на опалення більш ніж на 20%. Якщо зараз за 1 Гкал теплової енергії потрібно сплачувати 1654,41 грн., то буде 2003,81 грн.

Нагадаємо, останній раз тарифи на опалення і гарячу воду для киян підвищувались з 1 січня 2019 року. Тоді вони підвищились одразу більш ніж на 20%. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook