ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чи працює бювет, кияни можуть дізнатися не виходячи з квартири

Напередодні Дня Києва на офіційному сайті ПАТ "АК "Київводоканал" почав функціонувати інтерактивний розділ про роботу бюветних комплексів столиці
Depo.
28 травня 2015 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу Київводоканалу.

Даний розділ створений для оперативного інформування киян, які користуються водою з артезіанських свердловин, про технічний стан бюветів та якість води у них.

Дізнатися, чи працює бювет на сусідній вулиці, тепер можна не виходячи з квартири. Для зручності користувачів у новому сервісі зібрані і структуровані найбільш актуальні дані, котрі оперативно оновлюватимуться.

Якщо споживачі вважають найкращим бювет, яким вони користуються, за нього можна проголосувати, і таким чином кияни створять власний рейтинг бюветів.

Також за допомогою онлайн-форми можна повідомити про технічні негаразди з бюветом чи неналежний санітарний стан прилеглої території. Зібрану інформацію Київводоканал узагальнюватиме і спрямовуватиме за належністю для реагування.

Розділ наразі працює в тестовому режимі, з часом він буде наповнюватися додатковою інформацією.

Зазначимо, що загалом у Києві побудовано 204 бюветні комплекси, з них 187 перебувають на балансі комунального підприємства "Київводфонд", моніторинг їхнього стану здійснює Київводоканал.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.