Чому розливайка у Будинку профспілок має закритися назавжди

Бізнесмени заради наживи ніяк не можуть відчепитися від Будинку профспілок, відкривши там черговий розважальний заклад

Чому розливайка у Будинку профспілок має…

Дане приміщення є проклятим для бізнесменів, адже активісти та кияни постійно заважають відкрити тут кафе.  

Першим у Будинку профспілок відкрили заклад російської мережі минулої осені, але під натиском громадськості дискотеку тоді закрили. Бізнесмени не розгубилися і вирішили зіграти на патріотичних почуттях киян. Вже у березні тут з'явилося "Кафе на Майдані" з безліччю української символіки. Згодом, знову ж таки під натиском активістів, вивіску демонтували.

І от 1 квітня у Будинку профспілок відкрилося вже нове кафе. Власники назвали черговий клон "Каратєль" і позиціонували його як заклад, в якому можуть збиратися волонтери та бійці АТО. Мовляв, у Києві абсолютно немає місць, де люди, що пройшли війну, можуть "вилити" душу один одному.

Керівник закладу Іван Пилявець навіть представляється журналістам колишнім бійцем батальйону "Азов" та "Шахтарськ". Тобто, усе складається навіть душевно: хто як не людина, що пройшла війну, знає як "лікувати" серце бійців АТО.

Втім, в Інтернеті вже шириться інформація, що на меню закладу стоїть печатка з назвою такого собі ТОВ "Еліт Профі Груп". Відкривши реєстр юридичних осіб, бачимо, що власником цієї контори є Лілія Томазова. Ця пані також є однією із засновниць та керівниць у ТОВ "Буд Жил-Пром". Саме ця фірма була підрядником під час реконструкції частини Будинку профспілок, що належить Київській міській раді профспілок.

Тоді в ході реконструкції контора-підрядник звела на Будинку профспілок надбудову у два незаконних поверхи. Нещодавно Вищий господарський суд України постановив знести "зайві" поверхи.

між тим, два роки тому у коментарях деяким ЗМІ такий собі Іван Балабан називав себе одним із замовників реконструкції Будинку профспілок. Він є президентом Федерації греко-римської боротьби Києва і, за даними ЗМІ, Балабан начебто раніше був власником фірми "Буд Жил-Пром".

Столична влада лише традиційно розводить руками, мовляв, дозволу на розміщення кафе у Будинку профспілок не надавала. Раніше у мерії навіть казали, що будівля перебуває в аварійному стані і вести там господарську діяльність заборонено. Більше того, Державна архітектурно-будівельна інспекція неодноразово визнавала незаконною роботу будь-яких кафе у Будинку профспілок.

Але бізнесмени чхати хотіли на усі ці заборони. Підтвердженням цьому є те, що вже кілька днів на тому місці, де під час Революції гідності гинули люди, наразі рікою ллється алкоголь, який закушують стравами, що начебто мають висміювати бойовиків на Донбасі та путінський режим.

І усе це власники розважального закладу у Будинку профспілок вирішили називати "кафе-музеєм", мовляв, тут ще й співають патріотичних пісень і усе нагадує про війну на Донбасі. Принаймні такий напис нині з'явився на дверях скандального кафе.

Та як не крути, але поки що усе зводиться до продажу спиртного та хот-догів там, де гинули люди. Тому не дивно, що людина у здоровому глузді аж ніяк не може сприймати банальну розливайку у Будинку профспілок. Бо це все одно, що відкрити точку з продажу шаурми на кладовищі…

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme