Чотири столичні кінотеатри капітально відремонтують

КП "Київкінофільм" проводить капітальний ремонт кінотеатрів "Краків", "Старт" та "Промінь", а у 2019 році розпочне капремонт кінотеатру "Братислава"

Про це повідомили у КП "Київкінофільм" у відповідь на інформаційний запит Укрінформу, інформує Depo.Київ.

"На сьогодні підготовлено проект капітального ремонту кінотеатру "Братислава", який у 2019 році буде розпочато. Наразі триває капітальний ремонт кінотеатрів "Краків", "Старт" і "Промінь", - наголосили у підприємстві.

Зазначається, що на праві господарського відання у січні 2016 року закріплено майно (нежиле приміщення) кінотеатру "Ім. Гагаріна".

"Проведена оцінка технічного стану будівлі і інженерно-геологічні вишукувальні роботи. Наразі УКБ "Житлоінвестбуд" проводить розробку проектно-кошторисної документації для майбутньої реконструкції кінотеатру", - повідомили у "Київкінофільмі".

Крім того, у 2016 році були закриті кінотеатри "Братислава" та "Загреб" у звꞌязку з аварійним станом будівель, а "Молодіжний" давно не функціонує через аварійному стані, відновлення функції кінотеатру недоцільне, додали у комунальному підприємстві.

Наразі на балансі КП "Київкінофільм" знаходиться 15 кінотеатрів, а саме: "Київська Русь", "Лейпциг", "Флоренція", "Дніпро" ("Ленінград"), "Кіото"("Росія"), "Загреб", "Братислава", "Ім.Т.Г.Шевченка", "Факел", "Промінь", "Старт", "Ліра" (Ім.Чапаєва), "Молодіжний", "Краків", "Ім. Гагаріна". Кінотеатр "Екран" знаходиться в стадії передачі на баланс КП "Київкінофільм".

Нагадаємо, що товариству з обмеженою відповідальністю "Культурному центру "Кінотеатр "Київ" не будуть продовжувати договір оренди приміщення.

Додамо, що наприкінці грудня 2018 року стало відомо, що у кінотеатру "Київ" виникли проблеми з орендою приміщення. Це може стати причиною закриття закладу. Але у КМДА заявили, що кінотеатр "Київ" продовжить свою роботу в нинішньому форматі.

Будівля кінотеатру "Київ" знаходиться у комунальній власності міста, а з 1999 року перебувала в користуванні товариства з обмеженою відповідальністю "Культурний центр "Кінотеатр "Київ".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook