День розгляду справи "Приватбанку". Господарський суд "заміновано"
Сьогодні, 17 жовтня, близько 10-ї години надійшло анонімне повідомлення про замінування приміщень Господарського суду
- Київ
-
17 жовтня 2019 11:29

Про це повідомляє пресслужба суду, інформує Depo.Київ.
На місце події виїхали слідчо-оперативна група столичного управління поліції, кінологи та вибухотехніки. Із приміщення суду було евакуйовано працівників та відвідувачів.
В Господарському суді Києва має продовжитися засідання за позовом #Коломойський і офшорки Triantal Investments, які оскаржують продаж #Приватбанк у державі за 1 грн (коли він був за крок від банкрутства). Але...суд "замінували". pic.twitter.com/iPGRhrK54U
— Solonyna Yeugen (@SolonynaY) 17 октября 2019 г.
Додамо, що згідно з розкладом засідань суду, сьогодні о 10:30 мав відбутися розгляд "справи Приватбанку" щодо можливого повернення акцій фінустанови його ексакціонерам Ігорю Коломойському та Triantal Investments Ltd.
Додамо, що Апеляційний суд Лондона виніс рішення, яким підтвердив, що англійський суд має юрисдикцію розглядати позов "Приватбанку" щодо шахрайства, здійсненого за попередньою змовою осіб, проти його колишніх власників – пана Ігоря Коломойського та пана Генадія Боголюбова.
Довідка: Найбільший комерційний банк країни "Приватбанк" націоналізували наприкінці 2016 року. Раніше він належав олігарху Ігорю Коломойському.
Це рішення підтримували західні партнери та МВФ через надзвичайно поганий фінансовий стан банку і потребу влити в нього понад сотню мільярдів гривень.
Колишні власники банку наразі намагаються домогтись скасування рішення про націоналізацію у суді. Суд першої інстанції раніше вже задовольнив позов пана Коломойського і зараз справа перебуває на етапі апеляції.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 17:50Три військові підрозділи отримали ще 2350 дронів різних типів від столичної громади, — Кличко
- 16:25Брати Клички передали столичному центру реабілітації сучасні ноутбуки для лікарів та пацієнтів
- 21:18Трасу Київ-Чоп після вибуху на Житомирщині перекрили в обох напрямках
- 17:29Рейтинг BoxRec: Брати Клички та Олександр Усик – найкращі боксери за всю історію України
- 17:00 За Чернишова, якого підозрюють у хабарництві, внесли 120 млн гривень застави
- 16:10"Українська команда" передала бійцям на Дніпропетровський напрямок 12-тонну вантажівку з гідробортом Відео
- 15:24Керівник КМВА хоче примусити київську владу порушити закон, - директор безпекового департаменту КМДА про модульні укриття
- 12:30Силовики перейшли до наступного етапу тиску на столичних депутатів, щоб протиснути свого секретаря Київради, - екснардеп
- 20:16На Київщині затримали фальшивомонетників, "продукіцю" яких не розпізнавали навіть розрахункові машини банків Відео
- 19:10На Рівненщині вантажний потяг зійшов з рейок: Пасажирські поїзди затримуються
- 17:15 Колишній керівник Броварського ТЦК володіє елітною нерухомістю та автопарком на 1 мільйон доларів, — "Слідство.Інфо" Відео
- 15:43Три методики імплантації зубів: усі нюанси Актуально
- 10:22На кордоні з Польщею в багажі у двох киян знайшли цінностей на 12 млн грн
- 20:21Як я продав свою BMW через автовикуп і не пошкодував Актуально
- 15:03Кличко відсторонив свого першого заступника Миколу Поворозника на час розслідування: "Покривати нікого не буду"
- 12:26На Київщині оголосили підозри військовим, що проігнорували бойовий наказ
- 20:06За пів року поліція покарала більше 6 тисяч водіїв за паркування на місцях для осіб з інвалідністю
- 22:29У свій день народження співак Артем Пивоваров став заслуженим артистом України Відео
- 17:32У Києві через негоду тимчасово приспустять головний прапор України