ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Депутати Кличка все ж продовжили угоду з "Київенерго"

Договір буде діяти до кінця опалювального сезону 2017/2018

Depo.
20 червня 2017 14:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, під час обговорення проекту рішення щодо припинення співпраці з "Київенерго" заступник мера столиці Петро Пантелеєв заявив, що потрібно продовжити договір з монополістом до кінця наступного опалювального сезону.

Мовляв, сам договір, згідно з якими "Київенерго" керує тепломережами столиці, закінчується 31 грудня 2017 року.

Втім, на думку заступника Кличка, якщо припинити співпрацю з монополістом посеред опалювального сезону, то столиця взагалі ризикує залишитися з холодними батареями після Нового року.

Навіть були розмови від депутатів деяких фаркцій, що "Київенерго" просто так не буде чекати, коли у них заберуть вплив на енергосистему столиці. Тому наче є ймовірність, що монополіст буде намагатися керувати енергосистемою міста і після закінчення опалювального сезону 2017/2018.

Врешті-решт, більшість у Київраді, яку складає загалом промерська фракція, проголосували за те, що договір столичної влади з "Київенерго" продовжено до кінця наступного опалювального сезону.

Депутати деяких фракцій вважають, що після закінчення угоди з "Київенерго" енергетичний комплекс міста має залишитися в комунальній власності. Тоді влада столиці начебто буде впливати на тарифи з опалення і гарячого водопостачання.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ