Дістаємо гаманці: Кияни із неповіреними лічильниками води платитимуть більше
ПАТ "АК "Київводоканал" почав переводити споживачів із неповіреними лічильниками на загальні розрахунки
- Київ
-
12 травня 2017 12:00

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-служба водоканалу.
Наразі саме так розраховуватимуть оплату послуг для 915 квартир у Деснянському районі. Так, у березні "Київводоканал" проводив перевірку лічильників у 13 будинках району, про що заздалегідь попереджав жителів через оголошення.
"Для узгодження зручного часу та дати просили залишити заявку за телефонами, а також інформували про наслідки невиконання повірки. Однак частина несумлінних споживачів проігнорувала звернення, через що їм буде змінено принцип нарахувань – відповідно до вимог закону. Ці нарахування будуть значно вищими, ніж за квартирним лічильником", - йдеться в повідомленні.
Відтепер жителі з неповіреним лічильником отримають нарахування згідно з показниками загальнобудинкового лічильника.
За цією схемою загальний обсяг спожитої води будинком (не враховуючи сумарні витрати за показниками квартирних лічильників, витрати виконавця, юридичних та фізосіб-підприємців, які є власниками або орендарями приміщень в цьому будинку) порівну розподіляється між споживачами, які не мають квартирних засобів обліку.
"У будинках з несумлінними платниками виникає ситуація, коли ви, не маючи лічильника, фактично сплачуєте за сусіда. А маючи повірений лічильник ви платитимете лише за те, що споживаєте самі", - пояснив директор Розрахункового Департаменту Валерій Люлін.
Він наголосив, що платити за повірку не потрібно, оскільки ця послуга вже входить у вартість тарифу.
Щоб повірити лічильник, який 3-4 роки не перевірявся, необхідно залишити заявку на цю послугу. Зробити це можна через:
- контакт-центр +38 (044) 202-0202;
- сайт у розділі "Лічильники"/"Заповнити заявку на повірку";
- Центри обслуговування споживачів Київводоканалу або в одній з точок ЦКС.
Нагадаємо, 11 травня мешканці майже 2000 столичних будинків залишились без гарячої води.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 19:58Український еротичний трилер "Всі відтінки спокуси": представлено тизер акторського дебюту Володимира Дантеса ФОТО Відео
- 15:26Сховався на прийомі громадян: керівник фракції "слуг народу" у Київраді Вітренко два місяці відмовляється зустрічатися з ветеранами
- 07:10Окупанти вночі вдарили дронами по передмістю Києва, є поранені
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій
- 21:47 З осені ТЦКашники фіксуватимуть на відео перевірки документів
- 17:06Цього року кількість суттєво пошкоджених будинків в столиці зросла вдвічі, — КМДА ФОТО
- 15:26Кличко: Передав від киян бійцям 5 Київської ОШБр велику партію FPV-дронів та "Мавіків" ФОТО
- 10:59Кіберполіція "накрила" схему "заробітку" на організації договірних ігор з настільного тенісу ФОТО
- 19:16Керівництво САП "зливає" матеріали справ, держава втратила 2,5 млрд грн, — експрокурор
- 15:31Україні потрібна правоохоронна, а не кримінальна система, — Продан
- 13:04Вар’єте "Рояль", ностальгічна "Територія А" і вистави для дорослих: серпень у Caribbean Club та Pepper’s Club ФОТО
- 10:47Чергове дно чи реальний рівень нашого футболу: чемпіон України програв чемпіону Кіпру Відео
- 19:32 У Києві підозрюваний у злочині увімкнув газ у квартирі та підірвав її: є поранені ФОТО
- 14:45У Києві на Хрещатику двоє молодиків познайомилися з 12-річнкою дівчинкою, завели у під’їзд і зґвалтували ФОТО
- 16:03Кличко передав двом бригадам Нацгвардії 2300 дронів від киян ФОТО
- 15:54Стартував чемпіонат країни з футболу у вищому дивізіоні: лідери упевнено починають, "Карпати" втрачають очки вдома
- 14:00За депутатами від УДАРу почали стежити – Мирослава Смірнова викрила переслідувачів та опублікувала відео Відео
- 11:40Більше доби на Київщині ліквідовували пожежу, що виникла після ударів рашистів (ВІДЕО)
- 08:02Загиблих від удару по Києву 31 липня побільшало до 26