ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Для столичних жителів працює онлайн-сервіс з повірки лічильників води

Для інформування киян про процедуру та графіки повірки квартирних приладів обліку холодної води на офіційному сайті ПАТ "АК "Київводоканал" впроваджено новий онлайн-сервіс "Повірка лічильників"
Depo.
30 червня 2015 17:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу компанії.

Тут споживачі "Київводоканалу" знайдуть корисну інформацію про повірку лічильників у зручному для себе вигляді: відео, текстовому чи в пошуковій системі.

Через функцію пошуку кияни зможуть дізнатися, яка організація є виконавцем послуг з централізованого водопостачання та водовідведення у їхньому будинку - "Київводоканал" чи житлова організація, про поточне водоспоживання будинків за даними загальнобудинкових лічильників холодної води, а також чи запланована повірка квартирних приладів обліку в їхньому будинку в найближчий час.

Окремо графіки повірки відображені у розрізі адміністративних районів Києва.

Наразі в онлайн-сервісі наявна інформація про заплановані й узгоджені з районними державними в Києві адміністраціями графіки повірки до кінця літа, незабаром вона буде розширена графіками до кінця 2015 року. До цих першочергових графіків повірки були включені будинки з розбалансованим споживанням води. Для них характерні значні розбіжності між показниками загальнобудинкових приладів обліку і обсягом води, спожитої мешканцями, які встановили квартирні лічильники.

Для зручного сприйняття механізму повірки "Київводоканал" підготував 2 довідкові відеоматеріали - "Як відбувається повірка квартирних лічильників холодної води?" та "Для чого потрібна повірка лічильників?". У них зібрані корисні поради, рекомендації, норми законодавства і наочно показана процедура повірки.
У розділі також містяться відповіді на найчастіші запитання щодо нарахувань у період відсутності квартирного лічильника, пломбування, придбання та встановлення приладів обліку тощо.

Онлайн-сервіс працює в тестовому режимі, з часом він буде наповнюватися додатковою інформацією.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.