ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Дня Незалежності зі столичних будівель зникнуть "Серпи та молоти"

Сьогодні на засіданні постійної комісії Київради з питань місцевого самоврядування, регіональних та міжнародних зв'язків підтримано проект рішення про заміну комуністичної символіки на будівлях та спорудах, які належать комунальної власності територіальної громади міста Києва державною символікою України
Depo.
23 квітня 2015 17:24
ФОТО: depo.ua
До Дня Незалежності зі столичних будівель зникнуть "Серпи та молоти"
До Дня Незалежності зі столичних будівель зникнуть "Серпи та молоти"

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Інформаційний портал Київської міської влади.

До комуністичної символіки належать будь-які зображення головної державної емблеми колишнього Радянського Союзу "Серп і молот" та будь-які зображення "вождя комунізму" Володимира Леніна.

Проект рішення передбачає, що до 28 червня поточного року департаментом комунальної власності буде складений перелік будівель та споруд комунальної власності, на яких розміщено комуністичну символіку.

Також департамент складе графік її демонтажу.

До 24 серпня 2015 року балансоутримувачами таких будівель та споруд будуть виконані заходи з демонтажу комуністичної символіки, а після того, до 31 березня 2016 року, - замість неї встановлять державну символіку України.

"На найближчому пленарному засіданні Київради депутати обговорять та складуть повний перелік того, що саме відноситься до комуністичної символіки. Після цього список буде узгоджений з представниками громади задля уникнення непорозумінь та заохоченню соціальних потреб усіх верств суспільства" - наголосив ініціатор проекту рішення та депутат Київради Олександр Вовченко.

У бюджеті міста на 2016 рік буде передбачено виділення коштів на фінансування заходів щодо реалізації рішення та "декомунізації" столичних будівель.

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.