ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

До Києва з'їжджаються ретроавтомобілі

У Києві пройде другий міжнародний фестиваль старовинних автомобілів «РЕТРОАВТОФЕСТИВАЛЬ», який відбудеться 24-26 квітня на території та за участю Державного музею авіації
Depo.
15 квітня 2015 13:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Хрещатик".

Уже зареєстровано 237 автомобілів у класах ретро та класика.

Учасники планують приїхати з усіх куточків України, а також із Німеччини, Франції, Польщі, Чехії та інших країн ближнього зарубіжжя.

Комунальне підприємство "Київпастранс" виступить партнером-перевізником та організує три додаткові автобуси від Севастопольської площі до Державного музею авіації.

Також постійно курсує автобус №220 (м-рн Харківський - Державний музей авіації).

У рамках шоу стартує конкурс на звання кращого водія автобуса Києва на Кубок КП "Київпастранс". Це змагання покладе початок відродженню програми оцінки професійної майстерності серед водіїв автобусів, таксі і вантажівок.

У рамках програми відбудеться відкрите голосування за найяскравіший автомобіль виставки (приз глядацьких симпатій), оцінка автентичності представлених легкових автомобілів, вантажівок і автобусів, презентації автоколекцій, дефіле старовинних авто, з'їзд автомобільних фан-клубів, відкриття мотосезону, з'їзд байкерів із презентацією мототехніки, низка змагань та майстер-класів для дорослих і дітей.

Українські музичні гурти, зокрема гурт «ШАБЛЯ» (виконавець хіта «Браття Українці»), будуть спеціальними гостями фестивалю.