Дубль два: "Бориспільський експрес" знову зламався (ФОТО)
З'явилася інформація, що потяг "Київ-Бориспіль" знову має технічні проблеми і не може їхати за встановленим маршрутом
- Київ
-
4 грудня 2018 16:45
Про це у "Фейсбуці" написав Михайло Макаренко, повідомляє Depo.Київ.
За його словами, потяг "Київ-Бориспіль" заглох на перегоні Дарниця-Фармацевтична через те, що не запускається двигун.
На даний момент, експрес стоїть на перегоні.
Додамо, що українці активно коментують цю "подію".
Нагадаємо, що швидкісний експрес між Центральним вокзалом Києва та Міжнародним аеропортом "Бориспіль" – Kyiv Boryspil Express – зламався на наступний день після його запуску.
Додамо, що 30 листопада Публічне акціонерне товариство "Укрзалізниця" відкрило залізничне сполучення за маршрутом "Київ - Міжнародний аеропорт "Бориспіль".
Президент Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володимир Гройсман взяли участь у запуску нового швидкісного потяга між Центральним вокзалом та Міжнародним аеропортом "Бориспіль" Kyiv Boryspil Express.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 18:44ТРЦ COSMO MULTIMALL презентує оновлену зону розваг для всієї родини Новини компаній ФОТО
- 17:40Підвищення вартості проїзду в міському транспорті – перші наслідки вилучення у Києва 8 млрд, — екснардеп
- 17:21Військовий закликав закрити ЦПК, виконавча директорка якого назвала українських воїнів "московськими гнидами"
- 16:22Кличко обговорив зі студентами і випускниками університетів США перспективи відбудови Києва та України після війни ФОТО
- 14:13Дівчина у Києві ортримала підозру за фото в Instagram із прапором Третього рейху
- 20:05 "Шлях пораненого", еНотаріат і зручний ШІ-асистент: Віцепрем'єр Федоров анонсував шість нових сервісів у "Дії"
- 17:52У Києві розпочав роботу Протезний центр "Human Titans" з найсучаснішим обладнанням, — Кличко ФОТО
- 21:29Кличко зустрівся з віце-канцлером Німеччини Клінгбайлем – показав зруйновані будинки та наголосив на необхідності посилення допомоги ФОТО
- 17:07Оренда авто з викупом: міфи, реальність та підводне каміння Актуально
- 12:18У Києві затримали жінку, що допомагала військовозобов'язаним знятися з розшуку за 19 тис. доларів ФОТО
- 09:19Трагедія на Київщині: 7-річний хлопчик застрелив з батькової рушниці 6-річну сусідську дівчинку
- 22:07 Київ завтра перекриють через іноземців
- 18:31Повністю відкривається рух Подільським мостом та новозбудованим тунелем, — Віталій Кличко ФОТО
- 14:41500 кілометрів заради захисників: Тетяна Ляшук успішно завершила благодійний марафон Україною Актуально
- 13:17Вилучення 8 млрд грн у Києва б’є по силах оборони, — заступник командира полку безпілотних систем "Ахіллес" ФОТО
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 10:54В Києві керівник та бухгалтер державного ліцею розікрали понад 11 млн грн
- 08:02"УЗ" призначила на кінець літа додатковий поїзд Київ — Львів (ГРАФІК)
- 07:01У Києві через візит іноземних делегацій обмежуватимуть проїзд