Е-квиток знову дав збій: Кондуктори вимагають купувати в них паперові квитки
Зранку, 19 листопада, у деяких видах громадського транспорту знову неможливо було провалідувати Kyiv Smart Card
- Київ
-
19 листопада 2019 11:47

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.
Наприклад, валідатори не працювали у автобусі №114, який їхав від вулиці Милославської в бік залізничного вокзалу з 9:00 до 10:20. Більше того, кондуктори вимагали у пасажирів, в яких є Kyiv Smart Card, купувати паперові квитки, незважаючи на те, що на картці є поїздки.
Читайте також: Обіцянки-цяцянки: Як скасування запровадження е-квитка "воскресить" жетони у столичному метро
Та ж сама ситуація була у трамваї №18, що їхав з Контрактової площі в бік залізничного вокзалу близько 10 ранку – тут також не працював жоден валідатор.
Нагадаємо, буквально десять днів тому у годину пік стався збій е-квитка у столичному метро. Тоді пасажирам запропонували купити жетони, щоб пройти у підземку.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 08:26Атака на Київ: Постраждали 11 людей, з них 2 - діти (ФОТО) ФОТО
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 19:51Мешканцям пошкоджених російськими обстрілами будинків компенсуватимуть оренду іншого житла на час ремонту, – Кличко ФОТО
- 12:44На Київщині таксист намагався викрасти 6-річну дівчинку
- 11:33 В одному з районів Києва після нічної атаки БпЛА почали вибухати відтерміновані касетні боєприпаси
- 09:01Через дронову атаку вночі спалахнула пожежа на Київщині
- 21:54Киянин за "кругленьку суму" обіцяв влаштувати на службу в ГУР МО ФОТО
- 19:37Мир не повинен порушувати національні інтереси України, - Кличко на Конгресі ЄНП
- 17:16Кличко та президент ЄНП обговорили подальшу допомогу Україні та збереження демократичних здобутків
- 15:49КМДА компенсує оренду житла власникам квартир, зруйнованих внаслідок атаки на столицю 24 квітня
- 08:16Київ вночі був атакований дронами: Згоріла база відпочинку, поранено трьох людей
- 11:40В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у травні
- 09:28В київському етро недоступна безконтактна оплата чер збій
- 18:41Найближчим часом Шабунін може отримати підозру за фіктивну службу в армії, – ЗМІ
- 08:18Пошукова операція у Києві завершена, - ДСНС ФОТО
- 08:15"УЗ" призначає додатковий поїзд між Києвом та Ужгородом (ГРАФІК)
- 21:51 За попередньою інформацією, росіяни застосували для удару по Києву балістичну ракету виробництва Північної Кореї, - Зеленський ФОТО
- 17:54Мотоцикл чи автомобіль: керувати яким видом транспорту варто навчитися? Актуально