ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-директор "Фармації" погуляв у Парижі на понад 200 тисяч бюджетних коштів

Фінансовий аудит діяльності КП "Фармація" виявив порушення на загальну суму 12,139 мільйона гривень
Depo.
24 червня 2015 17:30
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на звіт про результати фінансової діяльності підприємства, оприлюдненому на сайті КМДА.

"Встановлено, що показники звітності 2013 року та 9 місяців 2014 року не відображають реального фінансового стану КП "Фармація", оскільки попереднім менеджментом протягом років приймались неефективні управлінські рішення", - йдеться у звіті.

Також встановлено, що КП "Фармація" завдано втрат в розмірі 2,406 мільйона гривень внаслідок розбіжності вартості лікарських засобів між фактичними даними аналітичного обліку аптек та аналогічними даними синтетичного обліку КП "Фармація".

Крім того, КП "Фармація" недоотримало 994,3 тисяч гривень через відсутність дієвої претензійної роботи по забезпеченню своєчасного стягнення боргових зобов'язань, внаслідок чого боржниками не виконано зобов'язання в межах терміну позовної давності, а підприємством фактично реалізовано товари, роботи і послуги безоплатно.

Аудитом також виявлені незаконні та зайві витрати на загальну суму 213,7 тисяч гривень щодо безпідставної оплати особистих витрат колишнього гендиректора Клімова Олега Івановича під час відрядження до Парижу.

"В першому півріччі 2014 року КП "Фармація" незаконно завищено витрати в сумі 41,2 тисяч гривень, які безпідставно включено до відшкодування з бюджету міста Києва в рамках реалізації пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою", - повідомляє прес-служба.

Згідно зі звітом, протягом 2013-2014 років КП "Фармація" безпідставно не відображено в обліку витрат на загальну суму 9,499 мільйона гривень через відсутність на підприємстві резервів щодо виплати відпусток минулих років в сумі 3,23 мільйона гривень та відшкодування втрат від неповернення частини боргів в сумі 5,269 мільйона гривень, щодо яких існують сумніви їх повернення.

Крім того, внаслідок неефективних управлінських рішень протягом 2013-2014 років КП "Фармація" втрачено можливість отримання додаткових доходів розрахунково в сумі 1 мільйон гривень, внаслідок зміни постачальника лікарських засобів із виробника Корпорації "Артеріум" на посередника ЗАТ "Медфарком-Центр".

Також зазначається, що під час аудиту з'ясовано наявність родинного зв'язку між посадовими особами КП "Фармація" та ЗАТ "Медфарком-Центр", що може свідчить про вплив на взаєморозрахунки між суб'єктами господарювання в частині можливого одержання певних переваг ЗАТ "Медфарком-Центр" в процесі виконання КП "Фармація" своїх функцій, які негативно вплинули на економічні результати діяльності комунального підприємства.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко звільнив генерального директора КП "Фармація" Олега Климова з займаної посади у серпні 2014 року. Відзначалося, що Клімов був звільнений за незадовільну роботу.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.