"Європейська Солідарність" вимагатиме повторних виборів у Борисполі, де помер мер
Останні 15 років містом керував Анатолій Федорчук і навіть на виборах, що відбувались 25 жовтня, він також, за останніми даними, перемагав
- Київ
-
30 жовтня 2020 15:01

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на телеканал "Прямий".
Зокрема, в ефірі телеканалу громадський діяч Володимир Борисенко заявив, що великою втратою для міста Бориспіль є смерть чинного мера Анатолія Федорчука.
"Він дійсно народний мер, він 15 років був мером Борисполя. Він переміг на цих виборах, він вчетверте став мером. Ми з командою "Європейської Солідарності" хочемо просити ТВК визнати його вчетверте мером, який не зміг вступити на посаду у зв’язку з тим, що помер", – зазначив він.
У свою чергу Володимир Борисенко додав, що команда "Європейської Солідарності" вважає, що правильним буде йти на перевибори, а жодного другого туру виборів не може бути.
У жодному разі третій, четвертий, п’ятий не може стати міським головою. Треба поважати виборців і всіх, хто віддали за Анатолія Федорчука голоси", – підкреслив Борисенко.
Борисенко додав, що це перша ситуація в Україні, коли помер обраний мер, тому Центральна виборча комісія має надати роз’яснення.
"Сподіваємось на те, що і ЦВК дійсно увійде у положення, можливо навіть не треба буде Верховній Раді призначати вибори. І наскільки я знаю територіальна виборча комісія має право призначити не довибори, не другий тур, а саме перевибори", – заявив Борисенко.
Нагадаємо, Борисполем до нових виборів міського голови керуватиме "розбійник" Зеленського.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 23:23Синоптики прогнозують на 17 вересня негоду: Де очікувати злив
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 19:27Після нападу на жінку голова Деснянської РДА Бахматов просить премію у 100%, - депутат Київради
- 16:33У Києві засудили чоловіка, який через брак уваги побив до смерті свою співмешканку
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 13:57З'їзд на Поділ та три станції метро: у Кличка розповіли про наступні етапи розбудови Подільського мостового переходу
- 12:23Над гасінням складів на Київщині працює авіація та спеціальна робототехніка, - ДСНС ФОТО
- 11:37Жителів Київщини попередили про ймовірність забруднення повітря після масованої атаки дронів
- 11:00Окупанти зранку 16 вересня вже вдруге завдали удару по Київській області ФОТО
- 08:18Окупанти повторно вдарили по рятувальниках, які гасили пожежу на автостоянці на Київщині
- 13:58На Київщині внаслідок вибуху неподалік смітника загинула жінка
- 12:51Кличко на зустрічі з міністром оборони Естонії наголосив на необхідності збільшення Заходом підтримки ЗСУ
- 09:02"УЗ" запускає додатковий поїзд між Полтавщиною та Київщиною (ГРАФІК)
- 21:30Наслідки НП на залізниці на Київщині ліквідовані - сполучення відновлено
- 14:40Вибухи на коліях Київщини: За справу взялася поліція
- 08:18Під Києвом було чутно серію вибухів: Що сталося
- 23:55Віцепрем'єр пояснив, як Україна буде рухатись до ЄС з ветом Угорщини
- 18:50У Києві поліціянти затримали нетверезу водійку, яка скоїла наїзд на військовослужбовицю та втекла
- 13:10 У Києві відбувся вже п’ятий Саміт перших леді та джентльменів (ФОТО) ФОТО