Голова партії УКРОП в Гостомелі вдарив жінку за зауваження (ВІДЕО)

Голова партії УКРОП в Гостомелі Микола Пасальський вдарив жінку за зауваження взяти пітбуля на поводок

Про це у "Facebook" повідомила сама потерпіла, передає Depo.ua з посиланням на Kyiv Live.

"Такий підсумок банальної прохання про дотримання законного права людей на безпеку. Напали виявився спортсмен-самбіст, боксер, бізнесмен і депутат з Гостомеля. Агресивний чоловік в наколках, одна особа якого важить більше всієї мене. Якийсь Микола Пасальський", - пише Тетяна Лавриненко.

"Даний пан вигулював свого пітбуля без повідка і намордника біля мого під'їзду, де зазвичай купа маленьких дітей з мамочкамі. Отримавши справедливе зауваження-прохання взяти собаку на поводок (адже це бійцівська порода, небезпечна дуже і дуже) я отримала добірну порцію п'ятиповерхового мату з прибудовами. А трохи пізніше пішов такий удар в голову, від якого я до сих пір не можу прочухатися. Чи не посоромився численних камер спостереження і свідків-сусідів. Просто підійшов і врубав своєю рукою-кувалдою мені в голову. Чи ж це жарт - здоровенний мужик-самбсіт приклався з усієї дурі на тендітну жінку", - скаржиться потерпіла.

"Поліція Дніпровського району м.Києва ухвалили заяву, але спускають справу на гальма. Не дивлячись на те, що особу нападника відома - вони не діють", - додала потерпіла", - додала Тетяна.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook