ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

"Громадське обговорення" тарифів від Кличка працює з величезними перебоями

Сторінка на сайті КМДА, де мало б вестися голосування за підвищення тарифів, "під вечір" тільки під вечір. Кияни звинувачують чиновників у брехні.

Depo.
21 травня 2018 17:29
ФОТО: depo.ua

Розділ, на якому можна проголосувати і залишити коментар щодо запланованого мерією підвищення тарифів на громадський транспорт, "упав" вранці і запрацював тільки під кінець робочого дня – близько 17:00. До того видавалося повідомлення про перевантаження сервера: "Server too busy. Please try again later" (англ: "Сервер надто завантажений. Будь ласка, спробуйте пізніше"), передає Depo.Київ.

Разом з тим, різниця в результатах голосування вказує, що іноді обговорення таки "піднімалося": якщо вдень було зафіксовано 438 голосів "проти" і 18 голосів "за", то на момент написання новини проти проголосувало вже 475 киян, а "за" – 19.

Зауважимо, що в коментарях йдеться жваве обговорення ініціативи мерії. Серед дописувачі питають, де обіцяний проїзд по 6,30 грн для киян і власників "проїзних", про які розповідав заступник міського голови Дмитро Давтян. Також коментатори дивуються, чому проїзний на один вид наземного транспорту дорожчає більш ніж вдвічі: з 170 до 390 грн, та вимагають впровадження системи єдиного квитка та нормального розкладу руху.

Нагадаємо, публічне обговорення щодо зростання тарифів на громадський транспорт було запущене мерією після, того, як кияни обурилися планами з 14 липня вдвічі підняти вартість проїзду. Обговорення стартувало 18 травня і триватиме до 3 червня.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook