Через грип карантин для київських школярів знову продовжили (ОНОВЛЕНО)
Карантин у школах буде продовжений і на наступному тижні
- Київ
-
29 січня 2016 13:55
Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на ZN.UA.
Таке рішення було ухвалене сьогодні на засіданні Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при КМДА за результатами аналізу епідситуації в столиці.
У свою чергу, голова Дарницької РДА в місті Києві Геннадій Сінцов написав у Фейсбуці, що карантин у школах Києва продовжено до 8 лютого.
"Ще тиждень карантину! Діти у школу підуть не раніше 08.02.2016", - написав він.
За його словами, епідеміологічна ситуація у місті складна, на сьогодні зафіксовано 29 летальних випадків, що пов'язують із захворюванням на грип (14 лабораторно підтверджені, інші знаходяться на опрацюванні).
"Збільшилась кількість хворих серед дорослого населення та підлітків у віці 15-17 років", - написав він.
Трохи пізніше, в Управлінні інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації КМДА повідомили, що в усіх школах Києва карантин продовжено до 8 лютого.
У свою чергу заступник голови КМДА Ганна Старостенко заявила, що на початку лютого очікується друга хвиля епідемії, тому місто вирішило убезпечити школярів від вірусу.
"Ми на весь наступний тиждень продовжили карантин", - сказала вона, пише Українська правда. Київ.
"Ми щоденно моніторимо ситуацію, але лікарі прогнозують на четвер (4 лютого – ред.) максимальну кількість хворих. Тому, хоч у нас і знизилась кількість захворювань серед дітей, щоб не піддавати їх ризику, карантин продовжили", - пояснила Старостенко.
Чиновниця наголосила, що місто не має наміру скорочувати весняні канікули чи продовжувати навчання влітку через цей карантин, оскільки діти навчаються дистанційно.
Нагадаємо, у лютому київських школярів очікує ще один карантин.
Також столична влада поки що не розглядає можливість скорочення весняних канікул або продовження навчально-виховного процесу влітку через призупинення навчально-виховного процесу у школах.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 14:26Три лідери футбольного чемпіонату країни перемогли з однаковим рахунком 4:0 – підсумки туру УПЛ Відео
- 12:1725 тис. доларів за кришування бізнесу: У Києві затримали правоохоронця ФОТО
- 10:03ДТЕК повідомляє про екстрені відключення у Києві та двох областях
- 11:26Зростає кількість постраждалих від нічної атаки столиці (ВІДЕО) Відео
- 08:55Армія рф другу ніч поспіль атакує Київ: що відомо
- 11:31В Києві затримали агента ФСБ з Вінниці, що планував підпалити будівлю Інституту національної пам’яті ФОТО
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 16:22ШІ – це не чарівна пігулка, він не зможе замінити кваліфіковані кадри, – керівник R&D-центру Metinvest Digital про вплив технологій на промисловість
- 14:01Київрада виділяє додаткові кошти для захисту інфраструктури та вимагає від ВР повернути відібрані у міста 8 млрд грн, - Кличко
- 11:51У Києві під час нічної атаки дрони влучили у квартири, але не розірвалися ФОТО
- 08:21Ворог вночі вкотре атакував столицю України. Поранені 7 людей ФОТО
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 21:42 Перша справа в історії України про харасмент: Ексдиректор "Молодого театру" ґвалтував студенток Відео
- 21:21Російський агент, що вчиняв диверсії на Укрзалізниці і готував теракт у ТЦК, сяде на 15 років
- 20:19Наймолодшому серед трьох десятків постраждалих від нічної атаки на столицю лише 2 роки
- 16:25Кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки РФ зросла
- 10:45Росіяни всю ніч та ранок 22 жовтня атакували Київ дронами та ракетами. Є загиблі та поранені ФОТО
- 10:01"УЗ": Нічний обстріл спричинив затримки та зміни маршруту потягів
Сектор

