Кива заявив, що учасники хресної ходи в Києві восени прийдуть "зносити злочинну владу Зеленського" (ФОТО)
Одіозний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива погрожує президенту Зеленському "знесенням злочинної влади"
- Київ
-
27 липня 2021 16:42

Скандальний нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива заявив, що учасник хресного ходу Московського патріархату, який відбувся в Києві 27 липня, восени начебто будуть "зносити злочинну владу Зеленського". Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на Telegram-канал депутата.
За його словами, варто запам'ятати тих, хто прийшов на хресну ходу 27 липня, адже "саме ці люди прийдуть зносити до чорта злочинну владу Зеленського вже восени".
Сьогоднішній захід вірян Московського патріархату Кива назвав "репетицією".
Читайте також: Тисячі людей, відсутність масок та затори: Як пройшла хресна хода Московського патріархату в Києві (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Недозаборонені: Чому Московський патріархат досі марширує Україною
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:02Потяг між Ужгородом і Києвом ходитиме й протягом червня (ГРАФІК)
- 23:25Літній сезон: Медики назвали українські пляжі на яких не можна купатися
- 17:15Кличко: У серпні до Києва приїдуть мери європейських міст з візитом солідарності – визначатимуть спільні проєкти в Україні
- 11:40"УЗ" запускає додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 12:00У Києві затримали агента РФ, що готував теракти в столиці
- 18:53МОЗ: В Україні підлітки стали менше курити сигарети, але все ще користуються "електронками"
- 11:26Ув'язнений столичного СІЗО видурив у родичів військових 350 тис. грн, продавши їм вигадані комплектуючі до РЕБ ФОТО
- 21:11Комунальники столиці попалися на хабарі майже в 400 тис. грн (ВІДЕО) Відео
- 17:23Трьох окупантів засудили в Україні за катування жителя Бучанщини
- 16:10У Києві на американського режисера, який приїхав до України документувати війну, впав балкон ФОТО Відео
- 14:13Роботу Київради намагаються заблокувати, щоб знищити самоврядування в столиці, — Кличко
- 12:08Трьох рашистів засуджено до 12 років тюрми за знущання з цивільного під час окупації Київщини
- 10:38"УЗ" пустить додатковий потяг між Києвом і Ужгородом (ГРАФІК)
- 19:40Кличко вручив митцям премію "Київ" за розвиток української культури та популяризацію її у світі ФОТО
- 17:56Ще 11 українських дітей повернули з окупації, — ОПУ
- 09:58В Укргідрометцентрі розповіли, якою буде погода в Україні у червні
- 23:29У цьогорічний епідсезон в Україні перехворіло понад 4,5 мільйона людей, майже 200 померли
- 21:21Зловживання без повноважень: директорка одного з департаментів КМДА вказала на абсурдність звинувачень проти неї
- 18:16Пошкоджений обстрілами будинок на проспекті Лобановського у Києві відновили і зробили енергостійким, - Кличко ФОТО