ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киян запрошують на "Безкінечний проект" в Мистецький Арсенал

23 червня о 18:00 в Малій галереї Мистецького Арсеналу відбудеться відкриття виставки Михайла Алєксєєнка "Безкінечний проект"
Depo.
22 червня 2015 16:44
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-центр Мистецького Арсеналу.

"Безкінечний проект" умовно можна розділити на два простори. У першому розташовано великій стіл, де хаотично розкладені роботи, а на стінах - фото-документація. У другому просторі - стіл з художніми матеріалами, предметами, характерними для творчої майстерні та умовної фотостудії.

Глядач може обміняти будь-яку роботу на столі, поклавши замість неї свій витвір мистецтва. Критеріїв обміну не існує: це може бути принесена або створена на місці картина, об'єкт, навіть підписана автором запальничка, тобто все, на що вистачить фантазії. Все залежить від особистої відповідальності. Фото кожної нової роботи експонується на стіні поряд з роботою, на яку її обміняли, а сам витвір залишається на столі, доступний для дальшого обміну вже для інших відвідувачів галереї.

Поступово замість робіт художника з'являться інші, а глядач надалі зможе обмінювати твори інших людей, вже учасників проекту. Цей процес може тривати нескінченно.

Організатори мають на меті зблизити глядача та художника; показати, що кожен може бути власником витвору мистецтва та експонуватися в галереї. Іншим аспектом проекту є дослід самого обміну.

Проект триватиме з 23 червня до 2 серпня.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.