ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянам детально "розжують", як отримати субсидію

Соціальні працівники Подільського району роз’яснюватимуть громадянам новий порядок призначення субсидій
Depo.
15 квітня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Подільську РДА.

Директор територіального центру соціального обслуговування громадян Олена Слабеняк зазначила, що соціальні працівники дуже відповідально ставляться до цієї справи, адже багатьом підопічним центру потрібна допомога у заповненні необхідних документів.

"У нас на обслуговуванні знаходиться 900 одиноких соціально незахищених громадян. Як правило, це люди похилого віку та інваліди, тому нашим працівникам потрібно не тільки пояснити їм новий порядок призначення житлових субсидій, а й підготувати всі необхідні документи", - сказала Слабеняк.

Відтак, працівники центру отримали детальну інформацію щодо механізму призначення субсидій, ілюстративні матеріали і покрокову інструкцію стосовно того, як заповнювати необхідні документи - заяву і декларацію.

Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Наталія Безпалько наголосила, що соціальні працівники спілкуються не лише зі своїми підопічними, а й з іншими мешканцями, тому повинні пояснювати громадянам механізм призначення субсидій, попереджати про рівень відповідальності за неправильно подану інформацію щодо доходів.

Оскільки, якщо заявник подасть неповні чи недостовірні відомості про доходи та витрати зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб, у призначенні субсидії може бути відмовлено або припинено її надання.

У такому разі заявник зобов'язується повернути надміру перераховану (виплачену) суму субсидії у подвійному розмірі.

Також Безпалько зазначила, що в Україні діє програма державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг, яка надається безготівково, у вигляді житлових субсидій, а з 1 травня 2015 року суттєво спрощено порядок їх призначення, що дозволить охопити зазначеною державною програмою значно більшу кількість громадян.

Нагадаємо, в Дарницькому районі очікують до 50 тисяч мешканців, що звернуться за оформленням субсидій.

Більше про програму житлових субсидій можна дізнатись на сайті Міністерства соціальної політики України mlsp.gov.ua.

Мітки: #