ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянам не мають права відключати гарячу воду

Відключати гарячу воду мешканцям столиці монополіст "Київенерго" може тільки за постановою суду
Depo.
21 квітня 2015 13:25
ФОТО: depo.ua
Киянам не мають права відключати гарячу воду
Киянам не мають права відключати гарячу воду

Про це в ексклюзивному коментарі кореспонденту depo.ua розповів депутат Київради, представник комісії з питань ЖКГ Анатолій Велімовський.

За його словами, навіть якщо хтось із киян має дуже велику заборгованість за гаряче водопостачання, то ПАТ "Київенерго" все рівно не може самовільно відключити водопостачання.

"Теоретично, монополіст може подати на боржника до суду, але "Київенерго" зацікавлений стягнути борги, а не позбавляти послуг. Тоді буде діяти виконавча служба, яка може забрати у боржника, наприклад телевізор для подальшого погашення боргів", - сказав Велімовський.

Втім він додав, що минулого року у столиці все ж був випадок, коли одну з квартир відключили від гарячого водопостачання.

"Там жила ціла сім'я алкоголіків, які взагалі ніколи не платили за комунальні послуги". - підкреслив Велімовський.

Нагадаємо, ПАТ "Київенерго" розглядає відключення послуги, як крайній захід впливу на боржників після проведеної роботи з погашення заборгованості.
Але перш ніж піти на таку міру, "Київенерго" спочатку повідомить споживачам про борг і запропонує укласти графік погашення на термін, який би влаштував обидві сторони, або відстрочку виплати. "Але якщо споживачі відмовляться, то воду таки відключать", - говорять в прес-службі.

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.