ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянам за холодну воду доведеться платити, як за гарячу

"Київенерго" радить столичним жителям, що мають квартирні лічильники води, перекривати у квартирах гарячу воду під час проведення гідравлічних випробувань, щоб не платити за холодну воду, як за гарячу
Depo.
15 червня 2015 15:13
ФОТО: depo.ua
Киянам за холодну воду доведеться платити, як за гарячу
Киянам за холодну воду доведеться платити, як за гарячу

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на сайт компанії.

У компанії пояснили, якщо цього не зробити і продовжувати відкривати "гарячий кран", то лічильник врахує спожиту холодну воду як гарячу.

"Адже лічильник обліковує обсяги спожитої води (куб. м) з "гарячого" крану без врахування температурних режимів. Винятком є багатотарифні лічильники гарячої води", - пояснили у "Київенерго".

У компанії також додали, що під час гідравлічних випробувань тепломереж не нараховують плату за гаряче водопостачання клієнтам, які не мають лічильників гарячої води.

Як відомо, "Київенерго" щороку в міжопалювальний період проводить діагностику тепломереж за допомогою гідравлічних випробувань. Такі випробування мають тривати не більше 2 тижнів, однак традиційно затягуються на значно довший період.

Нагадаємо, у Києві кілька тисяч квартир "сидять" без гарячої води. В усіх цих абонентів немає гарячого водопостачання через прориви тепломереж, гідравлчні випробування і планові відключення.

Більше новин про життя столиці читайте на Київ.depo.ua.