ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кияни хочуть знести хмарочос на Кловському узвозі

Кияни прагнуть зменшити найвищий будинок України
Depo.
23 листопада 2015 14:09
ФОТО: depo.ua
Кияни хочуть знести хмарочос на Кловському узвозі
Кияни хочуть знести хмарочос на Кловському узвозі

Петиція з вимогою демонтувати або знизити висоту будівлі на Кловському узвозі, 7, розміщена на сайті КМДА, стала лідером у розділі "Містобудування", повідомляє Depo.Київ.

За два тижні з моменту публікації вона зібрала 1876 підписів, залишилось ще 8124.

"Це один з будинків, який не те, що погіршив, а зіпсував, зруйнував вигляд центральної частини міста. При огляді з лівого берега він фактично домінує над Печерськом, псуючи вигляд Лаври, Дніпрових схилів. Особливо чого верхня частина, оформлена в чорних тонах. Демонтаж хмарочосу вимагає ЮНЕСКО, що вже само по собі свідчить про рівень проблеми. Вимога до Київради − вирішити це питання", − зазначає автор петиції Богдан Гдаль.

Нагадаємо,будинок на на Кловському узвозі є найвищою житловою будівлею в Україні. Він складається з 48-поверхового житлового комплексу і 18-поверхового офісного центру, сполучаються секції 8-поверховим "переходом". Колишній головний архітектор Києва Сергій Целовальник заявляв, що ЮНЕСКО звернуло увагу на надмірну висоту будівлі, через яку закривається вид на Лаврську дзвіницю. При цьому він зазначав, що знести хмарочос неможливо.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ