ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кияни прорвалися на засідання Київради з вимогою зупинити незаконні забудови

Близько десяти осіб пройшли у будівлю КМДА, щоб просити захисту міської влади у боротьбі зі знахабнілими забудовниками
Depo.
16 квітня 2015 11:25
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив кореспондент Київ depo.ua.

Люди вимагають від мера Кличка повністю зупинити будівництво скандального житлового комплексу на Микільській слобідці. Зокрема місцеві мешканця заявляють, що наразі забудовник так і не зупинив роботи, але веде їх виключно вночі або у святкові дні. При цьому протестувальники зазначають, що в них є витяг з Генерального плану столиці, згідно з яким забудова в цьому місці заборонена, адже там має бути зелена зона.

Втім, зазначають місцеві мешканці, що мер Кличко абсолютно не прислухається до їхньої думки. Більше того, за їхніми даними, міський голова просто лобіює інтереси свого однопартійця Максима Микитася (очолює компанію "Укрбуд", через яку і спалахнув конфлікт на Микільській слобідці, - Ред.).

Слід зазначити, що Віталій Кличко таки вийшов на кілька хвилин до протестувальників, але чіткої відповіді стосовно згаданої вище ситуації не надав, пішовши на засідання Київради.

Нагадаємо, 1 квітня на будмайданчику по вул. Микільсько-Слобідській, 1, сталася бійка з стріляниною між незадоволеними місцевими мешканцями і представниками забудовника та найнятими ним "тітушками".

Пізніше депутати Київради прийняли рішення про недопущення незаконних забудов, втім, забудовників це поки що не зупинило.