ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Киянка отримала пенсію фальшивими купюрами (ФОТОФАКТ)

У Києві пенсіонерка виявила серед грошей з пенсії, отриманої в поштовому відділенні, фальшиву купюру
Depo.
27 квітня 2015 13:20
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляється на сторінці спільноти "Оболонь" у "Фейсбуці", де опубліковані відповідні фото та історія від киянки Світлани Попович, передає depo.ua.

"Історія - попередження. Приходить сьогодні моя бабуся і каже "Свет, може я вже щось не добачаю? Мені здається, чи це якась купюра не така?". Ну, думаю, не бабуся, я міс Марпл, завжди шукає якісь скандалиінтрігіраследованія. Та варто було мені взяти в руки купюру номіналом в 50 грн, так одразу і зачула щось дивне, адже пан Грушевський видрукований на тоншому, ніж зазвичай, папері. Дивлюсь проти світла - ніяких водяних знаків, захисних стрічок та інших необхідних атрибутів. Щоб ви розуміли, моя бабуся отримала цю купюру в розпорядження не деінде, а з рук самої держави - пенсію з пошти забрала (Оболонський, 04210 відділення). На пошті відмовились від пояснень і вирішення "полюбовно", сказали щось схоже на "а докажіть тепер, що це ми вам таку свиню підклали", - пише жінка.

Також Попопвич додала, що "словом, не знаю хто і на якому принтері ту бумажку надрукував, та будьте уважними чим з вами розраховуються. По великому рахунку це підсудна справа. Я так цього не залишу".

"А тепер гра "знайди 10 відмінностей") На одному фото справжня 50ка, на іншому - "мальована", - написала жінка.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.