Київ накрила епідемія грипу та ГРВІ
Міністерство охорони здоров'я заявляє про перевищення епідемічного порогу захворюваності на грип та ГРВІ в 5 областях та Києві
- Київ
-
7 грудня 2016 17:15

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу міністерства.
"У 5 областях України та місті Києві інтенсивні показники захворюваності на грип та ГРВІ не перевищили епідемічні пороги", - йдеться в ньому.
Згідно з повідомленням, на грип і ГРВІ з 28 листопада по 6 грудня захворіло 229,448 тис. осіб, з них 69,5% - діти віком до 17 років.
Додамо, у Києві станом 5 грудня захворюваність на грип і гострі респіраторні вірусні інфекції перевищила епідпоріг 4%.
Нагадаємо, у Києві зареєстровано переважну циркуляцію вірусів грипу А/Гонконг/4801/2014 (Н3N2). Цей штам грипу є найбільш небезпечним, так як він є новим для України і в українців ще немає проти нього імунітету.
Також у столиці за 47 тиждень зареєстровано 19 417 хворих на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, що на 8,77% вище попереднього тижня. Найбільший відсоток захворюваності на грип та ГРВІ реєструється серед дітей у віковій групі 5-14 років (47,1%).
Додамо, згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров'я до груп ризику несприятливих наслідків грипу відносяться особи старше 65 років, діти до трьох років, пацієнти з хронічними захворюваннями легенів або серцево-судинної системи.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:45Прем'єрка Свириденко підтвердила домовленість зі США про інвестиції в українське виробництво безпілотників
- 18:39Нові компанії та фокус на ШІ: Як пройшли Загальні збори IT Ukraine ФОТО
- 18:27Кличко в інтервʼю Deutsche Welle: Щоб нас поважали – ми маємо бути сильними і на фронті, і в економіці
- 17:50Кличко: Громада Києва передала FPV-дрони для двох механізованих бригад ЗСУ ФОТО
- 17:34Рівень життя члена НКЦПФР Лібанова не відповідає його доходам, — аналітик Щербина
- 16:40 Шмигаль очолив Міністерство оборони ФОТО
- 16:21 Рада проголосувала за перепризначення Сибіги главою МЗС
- 15:50 Нардепи схвалили новий склад Кабміну на чолі зі Свириденко
- 15:18Бронювання квартир у фінальному будинку житлового комплексу "Лісовий квартал" стартувало PROMO
- 18:30 САП відкрила кримінальне провадження проти в.о. віцепрем'єрки Стефанішиної
- 17:50 Рада відправила у відставку уряд Шмигаля
- 16:30Ченнінг Татум у трейлері комедії "Грабіжник за покликанням": правдива історія про злочинця, який переховувався в магазині іграшок ФОТО Відео
- 11:53Посадовці медзакладу на Київщині підозрюються у махінаціях з мільйонними збитками
- 19:10Кличко закликав парламент не позбавляти військових допомоги від столичної громади
- 16:37Київ отримав від Тампере ще пасажирські автобуси, які використовуватимуться для гуманітарних цілей, – Кличко ФОТО
- 16:01 Шмигаль подав у відставку з посади прем'єра (ДОКУМЕНТ)
- 15:22Завтра розпочнеться реставрація Будинку Євменія Зеленського (Садиби Зеленських), – КМДА
- 13:55 Рада ратифікувала угоду про створення Спецтрибуналу щодо злочину агресії проти України
- 09:40Під час повітряної атаки на Київщині ефективно працювали перехоплювачі дронів з "Чистого неба"