ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київ не готовий до ліквідації ЖЕКів

Київ не готовий до ліквідації житлово-експлуатаційних контор і призначенням керуючих багатоквартирними будинками
Depo.
20 травня 2016 12:00
ФОТО: depo.ua
Київ не готовий до ліквідації ЖЕКів
Київ не готовий до ліквідації ЖЕКів

Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв, повідомляє Depo.Київ з посиланням на Город Киев.

За його словами, є ряд юридичних нюансів, які викликають труднощі з реалізацією даного законопроекту.

Тому в КМДА звернулися до депутатів Верховної Ради з проханням перенести термін вступу в силу дії про ліквідацію ЖЕКів, як мінімум на один рік.

Пантелєєв нагадав, що з 1-го липня в силу дії повинен вступити Закон України про ліквідацію житлово-експлуатаційних контор. І, якщо до цього часу кияни не виберуть собі керуючого будинком і не створять ОСББ, то таких керівників будуть призначати їм на конкурсній основі, процедура проведення якого, до цього часу, досконально невідома.

"Необхідно сказати чесно, Київ не готовий до цього Закону. До сих пір немає жодних нормативних актів, що визначають порядок проведення тендерів. Тобто ми не знаємо, як будуть проводитися конкурси та як призначати керівників", - сказав він.

Пантелєєв підкреслив, що до Верховної Ради був відправлений документ з проханням перенести терміни реалізації зазначеного законопроекту, як мінімум на один рік.

"Ми просимо дати ще термін для всіх нас, не тільки для киян, а й для всіх українців, щоб розібратися у всіх труднощах правової бази. Щоб, згодом, цей закон не перетворився на безглузду затію, яку потім неможливо буде реалізувати", - сказав він.

У свою чергу в комітеті Верховної Ради з питань містобудування та ЖКГ заявили, що вся нормативна база готова і немає ніяких підстав для надання відстрочки.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ