Київ суворий: Комунальники не хочуть вивозити контейнери з відсортованим киянами сміттям

Біля деяких будинків стоять спеціальні контейнери, в які місцеві мешканці мають скидати усю вторинну сировину, але ці баки чомусь дуже погано вивозять

Про це повідомляє кореспондент Depo.Київ.

Зокрема, біля будинку №98/29 на вулиці Бальзака вже давно стоїть спеціальний бак, куди потрібно викидати відсортоване скло, папір, пластик та інші неорганічні речовини.

Місцеві мешканці з радістю сортують сміття і бак регулярно заповнюється. Є лише одна біда – комунальники вивозять ці баки дуже погано.

Наприклад, минулого тижня контейнер з відсортованим сміттям стояв близько чотирьох-п'яти днів, але ніхто його не спустошував.

Мешканці будинків на вулиці Бальзака навіть утрамбовували сміття у баку, але все марно. Тому киянам не залишалося нічого іншого, як просто викидати відсортоване вдома сміття, в один бак з органічними відходами.

Шановні кияни! В рубриці Київ.Суворий ми покажемо комунальникам всі "хвороби" нашого міста та проконтролюємо, як влада усуває ці недоліки. Якщо проходите повз відкритий люк, розбиті сходи в підземних переходах, забруднені дощоприймачі або просто гори невивезеного сміття – сфотографуйте і скиньте фото в групу Depo.Київ в Фейсбуці. Ми зробимо з цього новину, а також зателефонуємо в Контактний центр Києва (15-51) і повідомимо комунальні служби про ці недопрацювання. У нас вже є приклади успішної співпраці. Разом зробимо місто комфортним для життя!

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook