ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київрада просить парламентарів легалізувати вогнепальну зброю

Київрада звернулася до Верховної Ради з проханням законодавчо врегулювати обіг цивільної зброї у країні
Depo.
29 травня 2015 11:24
ФОТО: depo.ua
Київрада просить парламентарів легалізувати вогнепальну зброю
Київрада просить парламентарів легалізувати вогнепальну зброю

Відповідне звернення депутати підтримали на засіданні 28 травня, повідомляє повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу міськради.

За словами автора проекту рішення, секретаря Київради Олексія Резнікова, на сьогодні обіг цивільної вогнепальної зброї у країнах Європи та у більшості пострадянських країн законодавчо врегульований.

"Ні для кого не таємниця, що статистична кількість правопорушень з використанням зброї збільшилась. Питання наявності зброї на руках в людей - факт, але ми заплющуємо на це очі. Коли зовнішній ворог розумітиме, що в нас, по суті, є резервістська армія, то вже сто разів подумає, перш ніж йти до нас зі зброєю", - сказав Резніков.

Він додав, що наразі, коли держава перебуває в стані неоголошеної війни, країна стрімко наповнюється нелегальною зброєю, вчиняються сотні злочинів, законослухняні громадяни залишаються фактично беззахисними.

"У зв'язку з цим, сьогодні громадяни України з метою захисту свого життя та життя своїх близьких, реалізації права, гарантованого їм Конституцією, вимушені придбавати нелегальну зброю. Законодавча неврегульованість обігу цивільної зброї по суті примушує законослухняних громадян порушувати закон", - резюмував Резніков.

Він додав, що закон про зброю повинен чітко встановити порядок придбання, володіння, зберігання та застосування зброї.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.