ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В Київських профспілках вважають, що мають право на L'Kafa, бо підтримували Революцію Гідності

Київська міська рада профспілок оприлюднила заяву щодо подій 12 листопада під кафе L'Kafa, що знаходиться в Будинку профспілок
Depo.
13 листопада 2015 16:09
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ.

"Київська міська рада профспілок підтримувала протестні акції під час Помаранчевої революції та Революції Гідності проти свавілля влади, адже вони були викликані необхідністю вирішення соціальних проблем суспільства. Тому київські профспілки з обуренням сприйняли акцію проведену 12 листопада 2015 р. представниками певних політичних сил під стінами їх будівлі та вважають її дешевим передвиборчим піаром, а звинувачення політиків – безпідставними. Спотворена інформація не має нічого спільного з реальним станом справ. Будинок Київської міської ради профспілок по вул. Хрещатик, 16 належить профспілковій громаді столиці. Він не є частиною будівлі Федерації профспілок України на Майдані Незалежності, 2, де розміщувався штаб Євромайдану", - йдеться в заяві Президії Об’єднання профспілок, організацій профспілок у м. Києві "Київська міська рада профспілок".

Крім того, в Київській міській раді профспілок зазначили, що "держава не допомагає відновлювати пошкоджену будівлю столичних профспілок під час революційних подій".

"Ми вдячні членським організаціям, громадянам, інвесторам, котрі надавали та продовжують надавати допомогу у відновленні будинку", - йдеться в заяві.

Щодо моральної сторони, то в профспілках нагадали: "будинок Київської міської ради профспілок не бувмісцем протистояння та загибелі людей у лютому 2014-го року. Він зазнав пошкоджень через пожежу в сусідньому будинку, який належить Федерації профспілок України. На нашу думку, ця акція проводилась винятково через бажання окремих політиків привернути до себе увагу напередодні виборів Київського міського голови".

Нагадаємо, раніше депутати Верховної Ради Борислав Береза, Ігор Луценко, Єгор Соболєв, Володимир Парасюк, Андрій Лозовий і Сергій Висоцький пікетували ресторан L'Kafa на Хрещатику з вимогою його закриття.

Мер Києва, голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко просить Державну архітектурно-будівельну інспекцію, правоохоронні органи й профспілки перевірити законність розміщення ресторану на вулиці Хрещатик у будівлі Будинку профспілок у Києві.

Пізніше робітники демонтували вивіску ресторану L'Kafa, що розташований на першому поверсі будинку Будинку профспілок.

Наразі скандальне кафе у Будинку профспілок не працює.

Державна архітектурно-будівельна інспекція заявляє про незаконну експлуатацію приміщень Будинку профспілок, які використовуються для розміщення кафе L'Kafa.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.