ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київська влада виписала штрафів на 1,3 млн грн за сміття та порушення благоустрою

З початку 2015 року адміністративна комісія Київської адміністрації призначила штрафів на суму понад 1,3 мільйона гривень за порушення благоустрою
Depo.
5 листопада 2015 13:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Так, найбільше штрафів виписані за незаконне розміщення літніх майданчиків кафе, неприбране сміття та рекламу у непризначених для цього місцях.

"Якщо на території неприбране сміття, незаконно встановлені майданчики, що заважають киянам ходити тротуарами, а головне – порушники не реагують на зауваження та приписи, ми змушені застосовувати жорсткі методи покарань", – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Він додав, що сума штрафу для порушника залежить від того, наскільки оперативно було усунено порушення.

"Були випадки, коли особа розмістила рекламу на стовбурах дерев, на стовпах тощо. Ця людина ще до засідання комісії самотужки видалила незаконну рекламу, тож їй призначили мінімальний штраф – 340 гривень. Якщо ж після складання протоколу винуватець самотужки не усуває порушення, йому призначають максимальний штраф – до 1700 гривень", – розповів Пантелеєв.

Як повідомили у КМДА, 90% штрафів уже сплачено до бюджету Києва, пише "Українська правда. Київ".

Водночас порушників, які не реагують на попередження і не сплачують штрафів, штрафуватимуть повторно.

Нагадаємо, для юридичних осіб штраф за порушення благоустрою може складати від 850 до 1700 гривень, для фізичних осіб – від 340 до 1360 гривень.

Більше новин про життя Києва читайте на Depo.Київ.