Київським школярам можуть подовжити зимові канікули
При сильних морозах столичних школярів можуть відправити на додаткові зимові канікули. Але рішення про це має бути прийняте окремою комісією міста з питань надзвичайних ситуацій
- Київ
-
5 січня 2016 12:00
Про це заявив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук, повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Город Киев".
"При сильних морозах міська комісія приймає рішення про обмеження відвідування шкіл. Але поки ще сильних морозів в Києві немає і великої загрози також немає", – сказав Ткачук.
При цьому він зазначив, що довгостроковий прогноз погоди, зокрема, на наступний тиждень, коли після Різдва очікується істотне потепління до плюсової температури, може змінитися.
"Найточніший прогноз – це прогноз за три години до здійснення події. Та й то з вірогідністю в 80%. Прогноз на наступний тиждень ще може кілька разів помінятися", – сказав Ткачук.
Нагадаємо, стало відомо, коли киянам чекати потепління.
Минулий 2015 рік виявився найтеплішим за останні 135 років: середньорічна температура в Києві досягла +10,5°С.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 20:20Житель Київщини організував замах на вбивство двох одеситів
- 16:22ШІ це не чарівна пігулка, він не зможе замінити кваліфіковані кадри, – директор Metinvest Digital про вплив технологій на промисловість
- 14:01Київрада виділяє додаткові кошти для захисту інфраструктури та вимагає від ВР повернути відібрані у міста 8 млрд грн, - Кличко
- 11:51У Києві під час нічної атаки дрони влучили у квартири, але не розірвалися ФОТО
- 08:21Ворог вночі вкотре атакував столицю України. Поранені 7 людей ФОТО
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 21:42 Перша справа в історії України про харасмент: Ексдиректор "Молодого театру" ґвалтував студенток Відео
- 21:21Російський агент, що вчиняв диверсії на Укрзалізниці і готував теракт у ТЦК, сяде на 15 років
- 20:19Наймолодшому серед трьох десятків постраждалих від нічної атаки на столицю лише 2 роки
- 16:25Кількість постраждалих у Києві внаслідок атаки РФ зросла
- 10:45Росіяни всю ніч та ранок 22 жовтня атакували Київ дронами та ракетами. Є загиблі та поранені ФОТО
- 10:01"УЗ": Нічний обстріл спричинив затримки та зміни маршруту потягів
- 09:18Росіяни вдарили по Київщині: Загинула молода жінка та двоє дітей ФОТО
- 20:45У Києві затримали жінку, яка назвалася ворожкою і вкрала прикраси на "кругленьку" суму
- 19:12Віталій Кличко обговорив з послами Латвії та Чехії відновлення Києва після обстрілів ФОТО
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 16:32На Київщині 15-річний водій автівки спричинив ДТП: є загиблий, ще шестеро отримали травми ФОТО
- 14:19 Рада проголосувала за призначення Тетяни Бережної міністеркою культури
Сектор

