ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Київський річпорт намагається звільнити Поштову площу від кафе і бару Януковичів

Справа щодо збудованих без дозволів споруд на Поштовій площі тягнеться з 2015 року

Depo.
11 серпня 2017 13:21
ФОТО: depo.ua

Вищий господарський суд передав на новий розгляд справу за позовом ПАТ "Київський річковий порт" про усунення перешкод в користуванні будівлею річкового вокзалу та знесення самочинно збудованих ТОВ "Хенсфорд-Україна" бару та кафе на Поштовій площі, 3, у Києві, Про це свідчить постанова суду від 3 серпня 2017 року, передає Depo.Київ з посиланням на "Наші Гроші".

ПАТ "Київський річковий порт" звернулося до господарського суду Києва із позовом до КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" та ТОВ "Хенсфорд-Україна" ще влітку 2015 року. Причиною позову стали збудовані без дозволів приватною фірмою об'єкти на Поштовій площі, 3 у Подільському районі Києва. Бездозвільні пивний бар та кафе, поскаржились у Порту, ускладнили користування річковим вокзалом.

Нагадаємо, що КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд Києва" є замовником виконання та проектування робіт із реконструкції транспортної розв'язки на Поштовій площі, 3.

У 2012 році Корпорація "Альтіс-Холдинг" тестя Романа Насірова Олександра Глімбовського вигралатендер на реконструкцію площі початковою вартістю 404 млн грн. (у подальшому проект дофінансовували), а у 2013 році ТОВ "Хенсфорд-Україна" отримало право будувати тут торговий центр, будівельні роботи по якому досі не завершені. Підрядником робіт виступив той же "Альтіс-Холдинг".

Нагадаємо, під час будівництва на Поштовій були розкопані унікальні рештки середньовічного Києва. Проте ці артефакти можуть бути залиті бетоном: гроші на розкопки закінчилися, а науковці навіть не можуть перенести тисячолітні знахідки в безпечне місце. Нині розкопки завалені сміттям, яке час від часу скидають будівельники торговельного центр.

Більше про життя столиці та області читайте на Depo.Київ