ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кличко показово розлютився і просто на смітнику звільнив чиновника

Мер Віталій Кличко вирішив попіаритися і просто перед камерами журналістів звільнив начальника благоустрою Голосіївського району
Depo.
21 квітня 2015 18:45
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, звільнений керівник відділу благоустрою Голосіївської райдержадміністрації Валерій Григораш за результатами інспекції районі на вулиці Набережно-Корчуватської, де біля затоки Дніпра виявилося велике сміттєзвалище.

"Ми оголосили двомісячник благоустрою Києва. У місті відбуваються суботники, щоби зробити столицю чистою і комфортною. А ми бачимо тут, де житлові масиви, пляжна територія, де люди відпочивають, - сміттєзвалище. Я виношу догану голові району. За контроль за прибиранням цієї території також відповідальний керівник районного благоустрою. Ми наведемо тут порядок, але вже без вас. Ви звільнені. Шанс показати свою роботу у вас був", - звернувся Кличко до керівника благоустрою Голосіївського району.

Мер наголосив, що столична влада звільнятиме чиновників, які не хочуть або не можуть виконувати свою роботу.

І звернувся до очільників районів: "Якщо ви не виконуєте покладені на вас завдання - звільняйтесь і дайте іншим людям можливість працювати. Моє завдання - контролювати, щоби люди виконували обов'язки, які на них покладені. Якщо вони влаштовують саботаж чи не спроможні ефективно працювати - будемо діяти жорстко. Просити вже немає часу. Двічі на тиждень виїжджаємо по районах, вказуємо на проблемні точки, звертаємось до керівника району, щоби усунути проблеми. Якщо люди не хочуть це робити або не можуть, шукатимемо тих, хто може і хоче".

Він зауважив, що сміттєзвалище на Набережно-Корчуватській буде прибране найближчим часом.

"Якщо людям потрібно викидати тут сміття, ми поставимо сміттєві баки, якщо їх тут не вистачає", - зазначив мер.

Більше новин про життя столиці дізнавайтеся на kyiv.depo.ua.