Кличко вимагає від уряду відкрити для киян з коронавірусом відомчі лікарні
Мер Києва Віталій Кличко закликав Кабінет міністрів відкрити для киян з коронавірусом відомчі лікарні, бо у медзакладах міста скоро не вистачатиме ліжок для хворих
- Київ
-
16 березня 2021 15:52

Про це він заявив на брифінгу, повідомляє Depo.Київ.
За словами Кличка, з такими темпами розповсюдження вірусу і кількістю госпіталізацій за добу, вже за кілька днів місць у лікарнях не буде.
"Попри обіцянки уряду, для киян так і не надали ліжка в закладах Національної академії наук, МОЗу та відомчих лікарнях. А це загалом – більше 11 тисяч ліжок", – зазначив він.
Нагадаємо, у Києві за минулу добу, 15 березня, виявили 999 випадків захворювання на коронавірус, серед інфікованих – 59 дітей.
Міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав владу Києва та Вінницької області запровадити додаткові карантинні заходи через стрімке поширення коронавірусу.
Мер Києва Віталій Кличко закликав Кабінет міністрів розширити перелік протиепідемічних обмежень, які діють у "помаранчевій" зоні, у якій перебуває столиця.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:16Зеленський та Сибіга відреагували на "Великоднє перемир'я" путіна
- 18:32 Україна повернула з полону 277 воїнів ФОТО
- 18:09Вийшов новий трейлер зомбі-горору "28 років по тому" від режисера Денні Бойла Відео
- 16:36"Витягнули справу початку 2022 року і влаштували шоу під камери", — Кличко про звинувачення Прокопіва Відео
- 16:30 У Києві поблизу кінотеатру, де проходить ЛГБТ-кінофестиваль, відбулася сутичка поліції та представниками правих рухів Відео
- 14:00 Кожен третій пенсіонер в Україні отримує 3 340 грн пенсії
- 22:39 У Києві поліціянти затримали підлітків, які побили військового Відео
- 20:34Мистецтво єднає: ORIGAMI for UKRAINE за підтримки Фонду Андрія Матюхи в центрі Києва
- 19:10У Києві триває демонтаж незаконних МАФів – Кличко розповів про плани міської влади щодо упорядкування територій
- 10:59Вночі ворог атакував Київщину за допомогою БпЛА. Пошкодження фіксують у двох районах міста
- 23:30На Великдень в Україні посилять заходи безпеки
- 19:05До 10 річниці створення НАБУ експерт назвав топ 10 антидосягнень Бюро
- 16:24Віталій Кличко передав від громади Києва ще понад 1800 БпЛА 112 бригаді ТрО ФОТО
- 15:08 На журналіста Юрія Макарова напали з ножем: його госпіталізували у тяжкому стані
- 09:18До першотравневих вихідних пустять додатковий поїзд між Києвом і Трускавцем (ГРАФІК)
- 19:29У столиці створюється єдиний департамент закупівель, - депутат Київради
- 11:00Гранатомети, тисячі набоїв, дрони, гранати та інше: У середмісті столиці виявили цілий арсенал у гаражі ФОТО
- 10:55У Києво-Печерській лаврі до Великодня проходитимуть екскурсії та майстер-класи
- 20:25Московський піп на Київщині "приватизував" собі церкву ФОТО