ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кличко витратить 60 мільйонів на прибирання вулиць

Мерія міста має намір закупити техніки для утримання вулично-дорожньої інфраструктури на сумму 60 млн. грн
Depo.
30 квітня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua
Кличко витратить 60 мільйонів на прибирання вулиць
Кличко витратить 60 мільйонів на прибирання вулиць

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Зокрема, сьогодні всі практично тротуари, міжквартальні проїзди та інші території міста прибираються в ручному режимі.

Перший заступник мера Ігор Ніконов повідомив, що 20 квітня комунальна корпорація "Київавтодор" оголосила проведення відкритих конкурсних торгів на закупівлю спеціальної техніки для ремонту та утримання вулично-дорожньої мережі.

У рамках торгів заплановано придбати 7 одиниць підмітально-прибиральних машин, 3 машини для регенерації старого асфальтобетону (рециклери), 11 заливщиків швів та 12 установок для ручного розпилювання бітумної емульсії.

"Техніка має бути універсальною - відрізнятися маневреністю та мати можливість замінювати обладнання залежно від функцій, які необхідно здійснити: розчистити дорогу від снігу, посипати її сіллю або змити бруд", - додав він.

На даний час в структурних підрозділах корпорації в наявності є 37 одиниць підмітально-прибиральних машин (із них 18 причепних) при загальній потребі 75.

Уперше столичне керівництво запропонувало всім учасникам торгів презентувати зразки своєї техніки для дослідної апробації. Сьогодні було представлено дві підмітально-прибиральні машини «Глобус-Авто» - CityCat 2020, решта підприємців матимуть змогу презентувати власну техніку до кінця травня.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.