ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кличко запевнив киян, що їх гаражі на Русанівці не знесуть

Київрада не розглядатиме земельні і будівельні питання без попереднього обговорення і погодження з громадою
Depo.
2 липня 2015 11:43
ФОТО: depo.ua

Про це на засіданні Київради заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє Київ.depo.ua.

Він запропонував депутатам Київради зняти з розгляду проект рішення "Про детальний план території Лівобережного масиву", щодо якого не проводилося обговорення.

Мер пояснив, що до нього звернулася громада, яка при ознайомленні з детальним планом території Лівобережного масиву виявила маніпуляції, які ставлять під загрозу забудови їхню приватну власність.

"На місці ГБК "Русанівський" та "Русанівський-2" були спроектовані торговий центр та будинок, а на вулиці Флоренції, 9 - на зеленій зоні! - офісний центр, які не були погоджені ані з громадою, ані з керівництвом району. Такі речі тут не пройдуть! І без обговорення і погодження з громадою ми це питання розглядати в сесійній залі ніколи не будемо", - наголосив Кличко.

"Також ми проведемо розслідування, щоб службові особи, причетні до зловживань владою і лобіювання інтересів забудовників, були притягнуті до відповідальності", - запевнив Кличко.

Також Кличко звернуся до мешканців району.

"Не піддавайтеся на політичні маніпуляції на цьому питанні, зокрема заклики до перекриття вулиць. Без вашої згоди та громадського обговорення питання детального плану ухвалене не буде", - наголосив він.

Нагадаємо, власники більше 700 гаражів у гаражних кооперативах "Русанівський 1" та "Русанівський 2" заявляють, що їхні гаражі хочуть знести заради будівництва житлово-офісного комплексу.

Зазначимо, що сьогодні під столичною мерією знову протестують кияни проти незаконних забудов.

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.