Kyiv Smart Card без попередження перенесли в новий застосунок
Мобільний застосунок Kyiv Smart City без попередження припинив працювати і користувачі отримали повідомлення, що всі сервіси перенесено у новий застосунок "Київ Цифровий"
- Київ
-
5 січня 2021 13:15
Про це повідомляє Depo.Київ, посилаючись на "Хмарочос".
"Для нас це стало такою самою несподіванкою як і для всіх киян. Ми так само дізнались про це з новин. Наша команда не має жодного відношення до розробки та реалізації нового застосунку "Київ Цифровий", але ми не змогли не помітити схожість у дизайні та інтерфейсі між ними", – цитує видання пресслужбу Kyiv Smart City.
Аби використовувати Kyiv Smart Card необхідно завантажити "Київ Цифровий". Усі поїздки та QR-квитки мають автоматично перенестись. Увійти у свій аккаунт можна за допомогою номеру телефону. Потім програма запропонує відсканувати штрихкод Kyiv Smart Card або ввести номер вручну, а також ввести чотиризначний пінкод, розташований праворуч від штрихкода.
Під час завантаження "Київ Цифровий" повідомляє, що використання застосунку автоматично вимикає Apple Wallet – раніше через одночасне спрацьовування обох програм власники айфонів мали труднощі з валідацією квитка за допомогою смартфона.
Команда Kyiv Smart City зазначила, що продовжує розробляти нові та покращувати вже запущені сервіси не тільки для Києва, але й для всіх міст України.
Нагадаємо, що українська столиця втратила за рік шість позицій в рейтингу розумних міст світу і опинилась на 98-му місці.
Всі новини Києва читайте на Depo.Київ
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:43Перша поразка динамівців за півтора року: "Шахтар" переміг чемпіона країни у матчі українського "класичного" ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ Відео
- 20:14В Києві частково перекриють один з ключових проспектів
- 16:50 Українці зможуть скористатися 3 тис. безоплатних кілометрів на поїздки "Укрзалізницею", — Зеленський
- 11:33 З листопада в Україні запроваджується ID-картка військовослужбовця: що треба знати
- 23:54Поліція вилучила записи з відеокамер у столичному ТЦК, де помер мобілізований
- 10:40Повідомлено про підозру рашисту, причетному до вбивств 17 мирних жителів Бучі, - ОГПУ
- 23:35В Україні створюють два центри ядерної медицини: що вже відомо
- 18:15 Зеленський погодив подальшу мобілізацію на воєнний стан до лютого
- 18:01 У Києві на сортувальному центрі "Укрпошти" вибухнула посилка: є поранені
- 16:11КМДА: Кошти на мобільні укриття виділені, пошук житла для постраждалих від обстрілів триває постійно
- 09:10Внаслідок ворожої атаки на Київщину у Борисполі є влучання в будинок ФОТО
- 23:33В українців рекордно зросла зарплата, - ПФУ
- 18:06Понад 400 учасників, стартап-пітчинг і цінний досвід: у Києві успішно провели New Food Summit 2025 ФОТО
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 10:32 На Росії ліквідовано підполковника поліції, причетного до воєнних злочинів на Київщині, - ГУР Відео
- 19:03Місцеве самоврядування України має унікальний досвід допомоги армії та забезпечення життя громад в умовах війни, яким поділиться з ЄС,— Кличко
- 18:19Фонд Андрія Матюхи продовжує підтримувати навчання українських енергетиків домедичній допомозі: черговий тренінг пройшов у Києві ФОТО
- 18:13Віталій Кличко: В українських містах буде створено Громадські асамблеї за європейським зразком ФОТО
- 16:27Більше 22 тисяч киян, у яких постраждало через обстріли житло, отримали від Києва матеріальну допомогу, – КМДА
Сектор

