"Маски-шоу" на Київщині: Як "трусять" приватні компанії з видобутку піску (ВІДЕО)

Замість того, щоб працювати і приносити прибутки до державного бюджету у вигляді податків, компанії вимушені відбиватися у судах від правоохоронців

  • Київ
  • 9 листопада 2018 21:30

9 листопада силові органи Київщини провели обшук на території товариства з обмеженою відповідальністю "СОБІ". Ця компанія вже не один рік займається видобутком піску у Київській області. Втім, сьогодні робота підприємства була повністю паралізована.

За словами юриста компанії Олени Мозгової, близько 11:00 на територію їхнього підприємства прийшли люди у формі з автоматами і заявили про обшук.

"Так звані "Маски-шоу" заявили, що в них є ухвала суду на проведення обшуків на чотирьох об'єктах ТОВ "СОБІ", - заявила юрист. - Вони хотіли знайти якісь неіснуючі документи, які пов'язані з нашою начебто незаконною діяльністю з видобутку піску. За моїми даними, обшук проводять співробітники Управління захисту економіки в Київській області Нацполіції".

Внаслідок цього робота підприємства була повністю заблокована. Дійшло до того, що силовики заборонили працівникам компанії користуватися власними мобільними телефонами на час обшуків. Лише на одному з поверхів офісу компанії обушки тривали п'ять годин. Юрист ТОВ "СОБІ" каже, що в такому режимі вони живуть з 2016 року. Мовляв, за цей період це вже сьомий чи восьмий обшук.

"Силовики приходять на наше підприємство з обшуками, зупиняють роботу техніки, а після цього правоохоронці звертаються до суду з вимогою заарештувати цю техніку з видобутку піску. Суди їм у цьому відмовляють, адже немає підстав на арешт", - каже Олена Мозгова.

ТОВ "СОБІ" пов'язує усі дії поліції з тим, що дана компанія є одним з головних конкурентів для інших фірм з видобутку піску на Київщині.

"Таким методом, за допомогою силовиків, нас намагаються прибрати з цього бізнесу", - додає юрист.

Під час обшуків зупиняється робота підприємства і компанія несе колосальні фінансові збитки. Втім, тепер представники компанії "СОБІ" планують зупинити вакханалію силовиків шляхом звернення до суду з вимогою компенсувати усі збитки завдані зупинкою підприємства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook