Медичне обстеження перед донацією яйцеклітин

Статистика підтверджує: ЕКЗ з донорською яйцеклітиною ефективніше, ніж із власною яйцеклітиною пацієнтки. Пояснення просте: до штучного запліднення зазвичай вдаються жінки з проблемами репродуктивного здоров'я, зазвичай після 30–35 років, коли якість яйцеклітин знижується через природні причини. Водночас донорами яйцеклітин стають лише молоді здорові жінки на піку фертильності. Щоб підтвердити добрий стан здоров'я, усі претенденти на участь у програмі донації проходять ретельне медичне обстеження

Журналіст відділу новин
Медичне обстеження перед донацією яйцекл…

Про це інформує Depo.Київ.

 

Напрямок діагностичного пошуку

Люди, які звертаються за донорською яйцеклітиною, повинні мати підтвердження її високої якості. Також лікар повинен переконатися, що програма донації не завдасть шкоди здоров'ю жінки-донора, і вона добре перенесе всі процедури. Медичне обстеження, яке входить до донорства яйцеклітини в Києві, спрямоване на діагностику інфекцій, внутрішніх хвороб, ендокринних розладів, онкологічної патології, спадкових захворювань, психічних та неврологічних відхилень, а також різного роду залежностей. До того ж діагностика визначає ряд параметрів організму, необхідних для донації та підготовки до неї, наприклад, групу крові та резус-фактор, особливості менструального циклу.

Таке повне обстеження, яке донор проходить безплатно, — одна з трьох переваг участі у програмі донації, поряд із грошовою винагородою та моральним задоволенням від допомоги іншим людям.

З чого складається обстеження

До програми діагностики входять:

●       аналіз крові на групу та резус-фактор;

●       розгорнутий клінічний аналіз крові;

●       аналіз крові на згортання;

●       біохімічний аналіз крові;

●       аналіз крові на інфекції (ВІЛ, сифіліс, гепатит В та С, TORCH-комплекс);

●       аналіз крові на гормони, що регулюють репродуктивну функцію;

●       клінічний аналіз сечі;

●       аналіз сечі на приховану інфекцію;

●       мазок з піхви, уретри та цервікального каналу (бактеріоскопія);

●       мазок із шийки матки на цитологію (ПАП-тест);

●       генетичне обстеження (генетичні маркери, каріотипування);

●       УЗД органів черевної порожнини та малого таза;

●       ЕКГ (електрокардіографія);

●       флюорографія.

Необхідний огляд та консультація фахівців:

●       нарколога;

●       психіатра;

●       гінеколога;

●       терапевта, який має дати висновок.

Результат обстеження

Обстеження триває один-два тижні, залежно від клініки та лабораторії. Результати обстеження оформлюються у вигляді висновку, який передбачає дозвіл на хірургічне втручання. Таке втручання виконується на завершальному етапі донації — витягу яйцеклітин, і, хоча воно малоінвазивне та нетривале, до нього підходять з усією відповідальністю.

Висновок дійсний протягом пів року. Це слід мати на увазі тим донорам, які збираються брати участь у програмі неодноразово. Донором яйцеклітини можна стати шість-вісім разів, зрозуміло, з інтервалами кілька місяців для відновлення. Через шість місяців обстеження потрібно проходити знову, проте не всі дослідження. У кожного з них різний термін, протягом якого аналізи дійсні. Не доведеться повторювати аналіз на групу крові та резус-фактор, оскільки вони не змінюються протягом життя.

 

 

 

 

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme