ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мегамарш вишиванок у Києві зібрав тисячі людей (ФОТО)

Сьогодні у Києві триває 15-й мегамарш у вишиванках. Пройтися вулицями міста від Золотих Воріт зібралися близько 2 тис. осіб
Depo.
24 травня 2015 16:35
ФОТО: depo.ua
Мегамарш вишиванок у Києві зібрав тисячі людей (ФОТО)
Мегамарш вишиванок у Києві зібрав тисячі людей (ФОТО)

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РБК-Україна".

За словами одного з організаторів маршу Юлії Капшученко- Шумейко, цей захід відбувається двічі на рік - весною та восени, та був започаткований у 2008 році.

"Коли вперше на перший марш вийшло кілька людей, тоді Андрій Бабінський (голова ГО " Мегамарш" - ред.) хотів популяризувати український одяг. І тепер мета, щоб цей одяг перестав бути парадним, але став нехай навіть святковим, але щоб його по-іншому сприймали", - сказала вона.

Мегамарш вишиванок у Києві зібрав тисячі людей (ФОТО) - фото 1

Розпочався марш виконанням українського гімну. Учасники заходу отримали подарунки від ГО "Мегамарш": сертифікати на відпочинок у антикафе, вишиваки тощо.

До маршу долучилися і представники української діаспори - поляки, росіяни та чехи.
Марш з піснею та вигуками "Слава Україні", "Героям слава" рушив за маршрутом Золоті ворота - Софіївська площа -Михайлівська площа - Європейська площа - Арка Дружби народів.

Мегамарш вишиванок у Києві зібрав тисячі людей (ФОТО) - фото 2

Під аркою відбудеться концерт за участі гуртів "Мрія Життя", "Колір Ночі" та інших. Також там пройде благодійна акція "Небо одне для всіх", де продаватимуться жовто-блакитні кульки, а виручені кошти підуть на підтримку Київського опікового центру, де перебувають військові з зони АТО. Там же відбудеться конкурс на найдовшу косу.

Нагадаємо, що мегамарші вишиванок проходять і в інших містах України. Так, в Одесі афроукраїнець у вишиванці процитував Шевченка