Міська СЕС забракувала більшу половину київських бюветів

Головне управління Держсанепідслужби Києва у листопаді 2015 року здійснювало нагляд за станом водопровідної мережі столиці

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на головне управління Держсанепідслужби у Києві.

Так, за листопад поточного року було досліджено проб питної води з водопровідної мережі міста Києва – 135, з бюветів – 91 проби.

"Досліджені проби води питної, що надходила у водопровідну мережу м. Києва, відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною". При дослідженні 91 проб води з бюветів виявлено 43 проб з відхиленнями за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, відхилення були виявлені у бюветах на вул. Богатирська, 2, вул. Рижська-Шамрила, вул. Печенізька, 8, вул. Лук'янівська, вул. Герцена-Овруцька, вул. Салютна, парк "Веселка", вул. Туполєва, 22 Б, вул. Борщагівська, 14, вул. Зоологічна-Дегтярівська, вул. Подвойського, 9, вул. Піка - Тешебаєва, вул.Ольжича, вул. Чапаєва-Коцюбинського.

Та на вулицях: вул. Гашека, 17, вул. Хорольська, 10 вул. А. Атинська, 109, вул. Старосільська, 26, вул. Райдужна, 4-б, вул. Вільде, 10, б-р. Перова, 10, вул. Леніна, 29.

Міська СЕС забракувала більшу половину київських бюветів  - фото 1

Міська СЕС забракувала більшу половину київських бюветів  - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook