ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Молоді автори зможуть надрукувати свої твори за рахунок бюджету

Департамент суспільних комунікацій оголошує прийом рукописів для видання за рахунок міського бюджету. Рукописи прийматимуться протягом двох тижнів – до 10 липня 2015 року
Depo.
26 червня 2015 13:03
ФОТО: depo.ua
Молоді автори зможуть надрукувати свої твори за рахунок бюджету
Молоді автори зможуть надрукувати свої твори за рахунок бюджету

Таке рішення ухвалила видавнича рада при Департаменті суспільних комунікацій КМДА на своєму першому засіданні, повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на прес-службу КМДА.

Крім того, видавнича рада визначилася з рекомендаційними вимогами для відбору творів, які видаватимуться за рахунок коштів бюджету міста.

Заступник директора Департаменту суспільних комунікацій - голова видавничої ради Тетяна Гузенко поінформувала, що цьогоріч київська міська влада виділила кошти на підтримку талановитих столичних авторів. Які твори мають дійти до читача - визначать члени видавничої ради після ознайомлення з рукописами. При розгляді видавничих проектів враховуватиметься, перш за все, їхній літературно-художній рівень, тематична спрямованість (історико-публіцистична, краєзнавча), актуальність для сучасного читача.

Член видавничої ради - голова Київської організації Національної спілки письменників України Володимир Даниленко запропонував у цьогорічному проекті надати пріоритет початківцям. Цю пропозицію підтримали члени ради: отже, молоді автори отримали шанс видати свою першу книжку.

Крім того, до розгляду рукописів долучаться експерти і фахівці столичних бібліотек. У доцільності та ефективності такої співпраці переконав присутніх президент Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, якого підтримала директор публічної бібліотеки для дорослих ім. Лесі Українки в м. Києві Людмила Ковальчук. Оскільки книги, видані в рамках міської програми, передаватимуться бібліотекам столиці, саме бібліотечні працівники, які щодня спілкуються з читачами, найкраще обізнані з їхніми смаками.

Після ознайомлення з усіма поданими до Департаменту рукописами видавнича рада шляхом рейтингового голосування сформує рекомендаційний перелік творів для випуску.

До розгляду приймаються рукописи, які не видавалися раніше. Автор має особисто подати рукопис у друкованому та електронному вигляді (у форматі ".pdf"), додавши авторську довідку та власноруч написану заяву про участь у проекті.

У цьогорічному доборі члени ради вирішили не розглядати антології, переклади, літературознавчі праці.

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.