На Київщині палає російський зенітний ракетний комплекс "Тор-М2", – ЗМІ (ВІДЕО)

Про долю російського екіпажу нічого не повідомляється

Русскій корабель, іді нахуй
Слава Україні! Смерть ворогам!!
На Київщині палає російський зенітний ра…
Фото: "Мілітарний"

У Київській області було підпалено російський зенітний ракетний комплекс "Тор-М2" з увімкненим двигуном. Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на видання "Мілітарний".

Повідомляється, що українські військові спалили російський зенітний ракетний комплекс "Тор-М2". Зенітний комплекс було підпалено з увімкненим двигуном.

Про долю російського екіпажу нічого не повідомляється.

Також же один "Тор" було виявлено застряглим у полі. Екіпаж залишив бойову машину.

Відомо, що ЗРК "Тор" – це всепогодний тактичний зенітний ракетний комплекс, призначений для вирішення завдань протиповітряної і протиракетної оборони.

Нагадаємо, авіація ЗСУ знищила колону окупантів та командира десанту під Броварами. Українські військові знищили колону окупантів та командира 247 гвардійського десантно-штурмового полку Південного військового округу ЗС РФ полковника Костянтина Зизевського.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme