На землю, що фігурує у справі депутата Кримчака, накладено арешт

Таке рішення прийняв Солом'янський райсуд столиці. Наразі заарештовано три земельні ділянки

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на "Слово і діло".

Зокрема, Солом'янський районний суд міста Києва заарештував три земельні ділянки, що належать ТОВ "Міральянс" і фігурують у розслідуванні детективів Національного антикорупційного бюро стосовно затриманого депутата Київської міської ради Сергія Кримчака. Рішення про арешт ухвалив слідчий суддя Віталій Українець.

Накладено арешт на майно, а саме: на земельні ділянки з кадастровими номерами: №1; № 2; № 3, які належать ТОВ "Міральянс", що полягає у тимчасовому позбавленні права на відчуження, розпорядження та користування такими земельними ділянками.

Згідно з версією слідства, депутат Кримчак через підставних осіб приватизував земельні ділянки, які пізніше подарували їх родичам політика. Ті, своєю чергою, внесли їх до статутного фонду ТОВ "Міральянс", співзасновником якого є довірені особи депутата Кримчака.

Після чого, 99,9% статунтного капіталу ТОВ "Міральянс" були продані компанії-забудовнику ТОВ "Фундамент Девелопмент", а на земельних ділянках було розпочато будівництво багатоповерхового будинку. Після закінчення будівництва "Фундамент Девелопмент" за домовленістю повинно було перерахувати частину коштів від продажу квартир у цьому будинку венчурному корпоративному інвестфонду, кінцевим бенефіціаром якої є депутат Кримчак.

Нагадаємо, депутата Київради від фракції "Єдність" Сергія Кримчака затримали детективи НАБУ 13 вересня. За кілька днів депутат отримав цілий мікс кримінальних статей, що йому інкримінують.

Пізніше суд заарештував Кримчака із заставою у 14 млн гривень. Кримчак навіть кілька днів посидів у СІЗО, але потім за нього внесли заставу і тепер він перебуває на свободі.

За версією слідства, затриманий у 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 мільйона гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Київ

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook