ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Начальника міліції Києва "зливають", щоб відбілити Кличка

Аби відвернути увагу громадськості від скандалу із забудовою на Осокорках звільнять головного міліціонера Києва
Depo.
20 травня 2015 17:15
ФОТО: depo.ua
Начальника міліції Києва "зливають", щоб відбілити Кличка
Начальника міліції Києва "зливають", щоб відбілити Кличка

Київ.depo.ua дізнався, як розвиватимуться події після масової бійки на Осокорках.

Учорашнє побоїще між тітушками, які охороняли забудову у спальному районі столиці та місцевими мешканцями викликало справжній резонанс серед киян.

У цій ситуації меру Києва будь-що треба вийти сухим з води і "відбілитися" перед жителями столиці, які очікують рішучих дій з боку київської влади.

Все вказує на те, що за усе буде віддуватися начальник міліції Києва Олександр Терещук. В мерії вже просять головного міліціонера притягти до відповідальності тітушок, які вчора відлупцювали активістів.

Наступним кроком має стати звинувачення столичних правоохоронців у тому, що вони не змогли запобігти бійці між тітушками і мешканцями Осокорків.

Про те, що ввечері, 19 травня, біля забудови буде гаряче правоохоронці знали ще напередодні зранку. Це доводить той факт, що навіть на сайті столичної міліції учора вдень було викладене оголошення, мовляв, міліція готується забезпечити правопорядок на Осокорках.

Крім того, самі активісти через соціальні мережі жваво закликали один одного прийти і розібратися із забудовником.

Втім, десятки правоохоронців, що прибули учора забезпечувати правопорядок, не змогли зарадити побоїщу.

У ЗМІ вже почали "викидати" інформацію, що начальник столичної міліції збудував собі триповерховий будинок на земельній ділянці, що була заарештована ще у 2010 році через підозру у незаконному виділенні. Парадокс у тому, що цю справу розслідують підлеглі самого Олександра Терещука.

Усі ці факти будуть використані проти начальника київської міліції. Йде до того, що його можуть звільнити з посади за "неможливість забезпечити порядок у столиці".

Втім, варто зазначити, що головний столичний міліціонер і так стоїть першим в черзі на виліт - адже підпадає під норми закону про люстрацію.  І його відставка - це лише питання часу, і, за нашими даними, - предмет торгів для Арсена Авакова.

Таким чином, він є найкращим кандидатом на роль "цапа відбувайла" - адже увага громадськості одразу ж переключиться із самої суті скандальної забудови на обговорення теми "Який поганий головний міліціонер Києва".

А Кличко тим часом заробить кілька додаткових балів від киян, адже увесь цей трюк покаже, що міська влада начебто не при справах, мовляв, каталізатором конфлікту була бездіяльність міліції.

А ще більше успіх столичної влади закріпиться після того, як питання про розірвання договору на виділення землі на Осокорках буде винесено на сесію Київради. Це вже дуже жваво анонсує у ЗМІ мер і його команда. А далі справа перейде вже в судову площину...

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.