ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кличко записався в "тарифні кілери" Яценюка

В своєму передвиборчому піарі Кличко не тільки відмежувався від коаліції, а і почав "мочити" своїх політичних партнерів
Depo.
8 липня 2015 20:00
ФОТО: depo.ua
Кличко записався в "тарифні кілери" Яценюка
Кличко записався в "тарифні кілери" Яценюка

У Києві почали розміщувати рекламні плакати на яких очільник міста пояснює мешканцям столиці, чому піднялися тарифи на комунальні послуги.

Зазначається, що у підвищенні тарифів винна виключно Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Піарники Кличка також наголошують, що цей орган діє за дорученням Кабінету міністрів, мовляв, сам мер столиці до Уряду не має жодного відношення.

В підтвердження цього Кличко з плакату "пояснює", що столична влада визначає тільки тариф на утримання прибудинкової території, і хизується тим, що вартість саме  цих послуг в платіжці киян не підвищувалася.

Кличко записався в "тарифні кілери" Яценюка - фото 1

У зв'язку з цим хотілося б нагадати очільнику Києва, що по-перше, його партія "УДАР" безпосередньо входить у правлячу коаліцію Верховної Ради. Саме діюча коаліція затверджувала Уряд, який, як нагадує Кличко, впливає на Нацкомісію, що підвищує тарифи на комунальні послуги.

По-друге, в Кабміні від якого намагається відмежуватися мер Києва, працюють його люди. Наприклад, той самий міністр соціальної політики Павло Розенко ще в недалекому минулому був народним депутатом від "УДАРУ".

Більше того, партія Кличка є частиною президентської квоти в Уряді. До слова, в її рамках працює міністр енергетики і вугільної промисловості Володимир Демчишин. Це міністерство, як ніяке інше має пряме відношення до формування тарифів у країні.

У свою чергу Кличко на пару зі своїми піарниками гнуть образ мера Києва, який жодного відношення не має ні до Уряду, ні до тарифів, які постійно підвищуються.
Паралельно з цим очільник Києва на кожному кроці вихваляється, що впливає лише на тариф по утриманню будинків і територій біля них, а ця графа в платіжках за компослуги не змінювалася. Таким чином Кличко хоче здаватися героєм, який не допустив підвищення цін на прибирання будинків.

Хоча залишається великим питанням, чи були для цього взагалі передумови, адже зарплатня двірників не зросла, а якість надаваних послуг не покращилася? Наприклад, у вартість обслуговування будинків входить утримання ліфтів, а більша частина підйомників у столиці вже давно потребує заміни і в цьому напрямку майже нічого не робиться.

Варто зазначити, що Кличко вже не перший місяць піариться на тому, що на його вимогу проводиться аудит компаній-монополістів, які надають комунальні послуги киянам. Кличко запевняє, що ця перевірка допоможе йому домогтися справедливих тарифів на послуги ЖКГ. Втім, місяці йдуть, а результатів цього аудиту немає і кияни взагалі не знають з чого складається тариф.

З іншого боку, Кличко так загрався зі своєю передвиборчою кампанією, що вже не може зрозуміти на що має вплив, а на що - ні. Адже, невідомо, як мер Києва хоче домогтися встановлення справедливих тарифів на послуги ЖКГ. Це парафія, виключно, Національної комісії з регулювання комунальних послуг, яка підпорядкована Уряду до якого, як запевняє очільник столиці, він не має жодного відношення. Отакі подвійні стандарти ...

Більше новин про життя Києва читайте на Київ.depo.ua.