ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО)

Мер Віталій Кличко не зміг знехтувати нагодою, щоб не попіаритися на техногенній катастрофі під Києвом
Depo.
9 червня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua
Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО)
Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО)

Вітчизняні політики те й діло хочуть виглядати такими собі "чіпами і дейлами", що поспішають на допомогу.

Випередив усіх в цьому "мультфільмі" Віктор Ющенко, який, будучи президентом країни, вирішив допомогти пожежникам у гасінні лісу. Тоді на місце події Віктор Андрійович прибув у білій сорочці і, закатавши рукави, почав пхати разом із рятувальниками пожежну машину. Коефіцієнт корисної дії таких потуг президента проявився у його заплямованому вбранні.

Мабуть сьогодні згадав про такі героїчні вчинки Віктора Андрійовича і мер столиці Віталій Кличко. Дізнавшись, що під Києвом вже другий день палає нафтобаза, очільник міста одразу ж полетів на місце надзвичайної події. Мабуть прямо у дорозі Віталій Володимирович строчив у "Фейсбуці" пост, що мчить у Васильківський район аби проконтролювати на місці, як працюють рятувальні служби столиці, які допомагають своїм колегами з області.

Буквально за годину-дві на офіційному сайті КМДА вже були опубліковані фотографії, як Кличко ледве не робить селфі на фоні чорного стовпу диму, що валить з палаючої нафтобази.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 1

Як саме мер Києва контролював роботу рятувальників, залишається загадкою. Важко повірити, що працівники рятувальних служб били байдики, а як тільки побачили Кличка, одразу взялися за справу, щоб не отримати пару міцних слів від очільника столиці.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 2

Та й наче не закінчував Віталій Володимирович спеціальних закладів, де навчають рятувальній справі. Тому логічно, що, наприклад, начальнику київської аварійно-рятувальної служби мер Кличко нічого путнього не зміг би поради, як мінімум, через брак відповідних знань.

Та і Васильківський район аж ніяк не входить у "володіння" пана Кличка. На цій території  керує голова відповідного району і той самий губернатор Київської області. Врешті-решт перші особи держави теж побували біля охопленої вогнем нафтобази. Отож, було кому там командувати окрім мера Києва. Але ж так не хочеться втрачати реноме "героя-рятівника", який хоче допомогти не тільки столиці, але й області. Тим більше вибори мера Києва на носі.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 3

Втім, все ж таки не дарма Віталій Кличко їздив у Васильків. Мабуть палаюча нафтобаза так вразила мера, що він одразу надумав влаштувати перевірки усіх АЗС і нафтобаз Києва.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 4

Тут буде доречною стара приказка "Доки півень не клюне, чоловік не перехреститься". Отак от завжди у нас виходить. Перевірка ліфтів ніколи не відбувається, доки підйомник не покалічить дитину чи вагітну жінку. Кури-гриль продають ледве не з асфальту, доки хтось не отрується і чиновники не "дадуть по шапці". Діючі бомбосховища Києва ніхто не перевіряв доки не почалася військова агресія зі сторони Росії.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 5

Після мегапожежі на нафтобазі під Києвом контролюючі органи з показовими перевірками пройдуться по деяких АЗС і відрапортують, що оштрафували кількох невдах, які відмовилися платити "данину". Постає тільки одне риторичне питання: чи не знають ті самі контролюючі органи який безлад відбувається у них під носом?..

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.