Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО)

Мер Віталій Кличко не зміг знехтувати нагодою, щоб не попіаритися на техногенній катастрофі під Києвом
Depo.
9 червня 2015 17:40
ФОТО: depo.ua
Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО)
Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО)

Вітчизняні політики те й діло хочуть виглядати такими собі "чіпами і дейлами", що поспішають на допомогу.

Випередив усіх в цьому "мультфільмі" Віктор Ющенко, який, будучи президентом країни, вирішив допомогти пожежникам у гасінні лісу. Тоді на місце події Віктор Андрійович прибув у білій сорочці і, закатавши рукави, почав пхати разом із рятувальниками пожежну машину. Коефіцієнт корисної дії таких потуг президента проявився у його заплямованому вбранні.

Мабуть сьогодні згадав про такі героїчні вчинки Віктора Андрійовича і мер столиці Віталій Кличко. Дізнавшись, що під Києвом вже другий день палає нафтобаза, очільник міста одразу ж полетів на місце надзвичайної події. Мабуть прямо у дорозі Віталій Володимирович строчив у "Фейсбуці" пост, що мчить у Васильківський район аби проконтролювати на місці, як працюють рятувальні служби столиці, які допомагають своїм колегами з області.

Буквально за годину-дві на офіційному сайті КМДА вже були опубліковані фотографії, як Кличко ледве не робить селфі на фоні чорного стовпу диму, що валить з палаючої нафтобази.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 1

Як саме мер Києва контролював роботу рятувальників, залишається загадкою. Важко повірити, що працівники рятувальних служб били байдики, а як тільки побачили Кличка, одразу взялися за справу, щоб не отримати пару міцних слів від очільника столиці.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 2

Та й наче не закінчував Віталій Володимирович спеціальних закладів, де навчають рятувальній справі. Тому логічно, що, наприклад, начальнику київської аварійно-рятувальної служби мер Кличко нічого путнього не зміг би поради, як мінімум, через брак відповідних знань.

Та і Васильківський район аж ніяк не входить у "володіння" пана Кличка. На цій території  керує голова відповідного району і той самий губернатор Київської області. Врешті-решт перші особи держави теж побували біля охопленої вогнем нафтобази. Отож, було кому там командувати окрім мера Києва. Але ж так не хочеться втрачати реноме "героя-рятівника", який хоче допомогти не тільки столиці, але й області. Тим більше вибори мера Києва на носі.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 3

Втім, все ж таки не дарма Віталій Кличко їздив у Васильків. Мабуть палаюча нафтобаза так вразила мера, що він одразу надумав влаштувати перевірки усіх АЗС і нафтобаз Києва.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 4

Тут буде доречною стара приказка "Доки півень не клюне, чоловік не перехреститься". Отак от завжди у нас виходить. Перевірка ліфтів ніколи не відбувається, доки підйомник не покалічить дитину чи вагітну жінку. Кури-гриль продають ледве не з асфальту, доки хтось не отрується і чиновники не "дадуть по шапці". Діючі бомбосховища Києва ніхто не перевіряв доки не почалася військова агресія зі сторони Росії.

Як Кличко позував перед камерами на фоні палаючої нафтобази (ФОТО) - фото 5

Після мегапожежі на нафтобазі під Києвом контролюючі органи з показовими перевірками пройдуться по деяких АЗС і відрапортують, що оштрафували кількох невдах, які відмовилися платити "данину". Постає тільки одне риторичне питання: чи не знають ті самі контролюючі органи який безлад відбувається у них під носом?..

Більше новин про життя столиці читайте на kyiv.depo.ua.