Новий Рік у Києві: "Зоряне небо", неонова ялинка та святкування по-європейськи

Головну новорічну ялинку у столиці прикрасять 3,6 км неонових гірлянд, а за ялинкою буде створена особлива інсталяція – амфітеатр під казковим "зоряним небом" із 33 км гірлянд

  • Київ
  • 16 листопада 2017 10:15

Новий Рік у Києві: "Зоряне небо", неонов…

Про це повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу КМДА.

Щодня ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну ніч заграє усіма барвами одночасно.

Так, засвічення ялинки на Софійській площі традиційно відбудеться у День Святого Миколая, 19 грудня. Одночасно з нею засвітять й всі ялинки у районах столиці.

"У рамках масштабного культурно-мистецького проекту, який триватиме в Києві з 19 грудня 2017 року до 14 січня 2018 року, пройде фестиваль ілюмінації з особливими арт-об'єктами", - йдеться в повідомленні.

Додамо, що перші "новорічні звірі" з'явились в парку поблизу Володимирського проїзду. Для дітей працюватиме велика ланцюгова карусель на Михайлівській площі, висотою 40 метрів. Зміниться розташування фуд-кортів – вони будуть розміщені імпровізованими кварталами, і в кожному кварталі можна скуштувати свої особливі страви.

"Усього відбудеться 12 концертів, і цього року заплановано більше виступів естрадно-симфонічних оркестрів", - йдеться в повідомленні.

Також очікуються концерти з хедлайнерами сучасної української сцени, у вихідні та святкові дні виступатимуть зірки української естради. Традиційно на Володимирському проїзді працювати радіостанція "Folk FM", куди приходитимуть українські артисти і анонсуватимуть свої пісні та вітатимуть зі святами.

"Головна мета дизайнерів новорічного свята - створити романтичне європейське зимове містечко зі збереженням українських традицій святкування", - заявив керівник проекту Folk Ukraine Ігор Добруцький.

Так, організатори прагнуть поєднувати європейські та українські традиції святкування Різдва та зустріч Нового Року. Тому, із Європейського Нового Року обрали наступне з традицій його святкування:

із Заходу - зустріч Різдва на головних площах;
із Німеччини - створення різдвяного містечка;
із Франції та Англії - встановлення ялинки на центральних площах міста;
з Риму - смакувати глінтвейном.

Та найкращі українські особливості святкування ретельно збережено. А це:

- Традиційна Різдвяна хода звіздарів та масове виконання коляди;
- Народне гуляння на Старий новий рік;
- Головний господар новорічних свят – Святий Миколай;
- Українська музика від оркестрів та хед-лайнерів української естради;
- Святий Миколай – головний господар новорічно-різдвяних святкувань;
- Популяризація української народної творчості в рамках
концертної програми;
- Представлення на ярмарку традиційної хенд-мейд
продукції від народних майстрів.

Нагадуємо, що на період підготовки та проведення Заходу, з 29 листопада 2017 року до 31 січня 2018 року, діятиме обмеження руху транспортних засобів (окрім міського пасажирського транспорту, який працює у звичайному режимі) уздовж Володимирського проїзду (від буд. № 23 на вул. Софійській до Михайлівської площі) та на вул. Володимирській (від Рильського провулку до Володимирського проїзду).

Також з 29 листопада 2017-го до 31 січня 2018 року буде заборонено рух усіх видів транспортних засобів вздовж Володимирського проїзду (від вул. Малої Житомирської до Михайлівської площі).

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme