Онлайн-курс "Косметична хімія для перукарів" - незамінна допомога при роботі з косметикою

Незамінна допомога при роботі з косметикою

Онлайн-курс "Косметична хімія для перука…

З хімією перукарі стикаються в своїй роботі щодня:

 • миття голови засноване на роботі хімічних речовин, які входять в склад шампунів та кондиціонерів,
 • фарби для волосся також є сумішами хімічних речовин і самі процеси прояви пігментів барвника при змішуванні його з окислювачем - це теж найчистішої води хімія,
 • хімічна завивка і хімічне випрямлення - це теж хімія, що власне видно з їхніх назв,
 • стайлінг - їх фіксаж, також забезпечують найчистішої води хімічні реакції,
 • да навіть банальна укладання вологого волосся без застосування стайлінгу - заснована на фізичних і хімічних особливостях деяких фрагментів білків нашого волосся.

Все це робить знання з хімії важливою складовою роботи перукаря, адже не можна робити свою роботу добре, якщо не знати основних закономірностей тих речовин, з яким доводиться працювати. Саме цим закономірностям і навчає online-курс "Косметична хімія для перукарів" від блогу Haircolor.org.ua.

Трохи про курс

В рамках курсу детально розглядаються основні закономірності складу волосся, фарб, осветляющих препаратів і деяких косметичних інгредієнтів, які використовуються при фарбуванні волосся. Причому розглядається все це не на побутовому рівні б'юті блогерів, а саме узкоспеціалізованно - з упором на те, що можуть застосувати перукарі надалі у своїй роботі. Курс дуже детальний і створювався саме хіміком, тому там чітко пояснюються всі закономірності доступним для перукарів мовою - без складних хімічних формул.

Зазвичай подібні курси читаються очно на семінарах і це коштує дорожче і вимагає детального конспектування, щоб максимально винести всю корисну інформацію. В даному випадку курс від блогу Haircolor.org.ua онлайн і має доступну ціну і все лекції в повному тексті приходять і залишаються в учнів в електронній пошті, що дозволяє їм повертатися знову і знову до пройденого раніше матеріалу, якщо це необхідно. Для закріплення матеріалів в курсі передбачені тести, які без проблем покажуть які блоки варто перечитати, а що освоєно добре.

Програма курсу "Косметична хімія для перукарів"

Програма курсу складається з 7 уроків в неї входять такі важливі теми як:

 • Будова волоса і особливості хімічних зв'язків в волоссі
 • Фізико-хімічні особливості кольору
 • Детальний розбір що таке pH і як класифікується косметика для волосся по pH
 • Важливі косметичні інгредієнти в фарбуванні волосся (перекис водню, лужні речовини, силікони і пави)
 • Типи фарб для волосся і їх особливості
 • Засоби для освітлення волосся і видалення штучного пігменту

Проходження повного курсу косметичної хімії, дозволить перукаря набагато легше типізувати косметику і швидше освоювати нові косметичні бренди, а крім того розуміти що можна, а що не можна з точки зору хімії при фарбуванні волосся, що дозволить працювати впевненіше з косметикою, а також уникнути багатьох помилок при роботі з хімічними речовинами.

Всі новини Києва читайте на Depo.Київ

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"